Jak odebrać 50 zł od STS na eliminacje LM?

W związku z spotkaniami eliminacjami do europejskich pucharów legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną promocją, w której to typerzy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony!

Jak odebrać 50 zł od STS na eliminacje LM?
STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Pewne 50 PLN

STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Pewne 50 PLN

A trzeba dodać, że ciekawych potyczek w najbliższych dniach nie zabraknie, gdzie to w dodatku będziemy mogli obserwować nasze zespole w akcji. Bowiem przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Lech Poznań – Karabach, Helsinki – Rigas, Maribor – Soligorsk, czy też Slovan – Batumi, Pogoń – Reyjavik, Lechia Gdańsk – Pandev.

Gracz, który chce skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN” musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. A ta oferta jest dostępna w dniach do 7 lipca do godziny 23:59.

Gwarantowane 50 PLN na europejskie puchary w STS

Bukmacher STS w akcji „Obstaw i odbierz do 50 PLN” wymaga od graczy zagrania kuponu SOLO lub AKO, na którym to KONIECZNIE musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek dot. eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej.

Jak odebrać 50 zł od STS na eliminacje LM?
Darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej w Fortunie

Należy mieć na uwadze istotny aspekt. A mianowicie, że stawka kuponu wynosić musi minimum 20 PLN, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

W przypadku, gdy faworyci zawiedli użytkownik otrzyma zwrot 50% wartości stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu użytkownikowi na sam start darmowe środki na start, gdzie to można otrzymać premię za KAŻDĄ z trzech pierwszych wpłaty o łącznej wartości do 1500 PLN.

Poza tym warto jeszcze wiedzieć, że każdy z pierwszych kuponów z zakładów bukmacherskich, gier karcianych w tym pokera oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki. Oczywiście rejestracja w STS jest szybka i bezproblemowa.

A istotny jest jeszcze jeden aspekt. Mianowicie powyższe bonusy trzeba aktywować, a dokonać to można wyłącznie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Jak odebrać 50 zł od STS na eliminacje LM?

spot_img