Jak odebrać 50 zł od STS na eliminacje LM?

W związku z spotkaniami eliminacjami do europejskich pucharów legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną promocją, w której to typerzy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony!

STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Pewne 50 PLN

STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Pewne 50 PLN

A trzeba dodać, że ciekawych potyczek w najbliższych dniach nie zabraknie, gdzie to w dodatku będziemy mogli obserwować nasze zespole w akcji. Bowiem przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Lech Poznań – Karabach, Helsinki – Rigas, Maribor – Soligorsk, czy też Slovan – Batumi, Pogoń – Reyjavik, Lechia Gdańsk – Pandev.

Gracz, który chce skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN” musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. A ta oferta jest dostępna w dniach do 7 lipca do godziny 23:59.

Gwarantowane 50 PLN na europejskie puchary w STS

Bukmacher STS w akcji „Obstaw i odbierz do 50 PLN” wymaga od graczy zagrania kuponu SOLO lub AKO, na którym to KONIECZNIE musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek dot. eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej.

Darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej w Fortunie

Należy mieć na uwadze istotny aspekt. A mianowicie, że stawka kuponu wynosić musi minimum 20 PLN, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

W przypadku, gdy faworyci zawiedli użytkownik otrzyma zwrot 50% wartości stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu użytkownikowi na sam start darmowe środki na start, gdzie to można otrzymać premię za KAŻDĄ z trzech pierwszych wpłaty o łącznej wartości do 1500 PLN.

Poza tym warto jeszcze wiedzieć, że każdy z pierwszych kuponów z zakładów bukmacherskich, gier karcianych w tym pokera oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki. Oczywiście rejestracja w STS jest szybka i bezproblemowa.

A istotny jest jeszcze jeden aspekt. Mianowicie powyższe bonusy trzeba aktywować, a dokonać to można wyłącznie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy: Jak odebrać 50 zł od STS na eliminacje LM?

spot_img