Jak postawić kupon w Betclic bez dowodu osobistego?

Czy dowód osobisty jest potrzebny do tego, by postawić kupon w Betclic? Okazuje się, że nie i wcale nie jest to coś, co jest niezgodne z prawem!

Jak postawić kupon w Betclic bez dowodu osobistego?
Jak postawić kupon w Betclic bez dowodu osobistego?

Betclic konto tymczasowe

Bohaterem naszego wpisu jest tak zwane konto tymczasowe. Betclic pozwala w nim na obstawianie graczom, którzy nie chcą (lub nie mogą) od razu zweryfikować danych przy rejestracji. Dzięki tej ciekawej opcji cały proces zakładania profilu sprowadza się do około 60 sekund!

Konto tymczasowe jest jak najbardziej legalne, a to dlatego, że nie można z niego wypłacić wygranych przed przesłaniem skanu dokumentu tożsamości. Ktoś może więc podać fałszywe dane, ale wówczas straci swoje pieniądze i narazi się na konsekwencje prawne ze względu na łamanie przepisów!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Posiadacz konta tymczasowego może maksymalnie przelać na nie 5000 złotych. Nie ma ograniczeń co do stawek czy też rynków zakładów – dostępne są wszystkie platformy i działy!

Jak grać u bukmachera bez dowodu?

Obstawianie bez dowodu w Betclic ważne jest 90 dni. Po tym czasie trzeba bezzwłocznie zweryfikować dane. Na szczęście, to nie jest wyjątkowo skomplikowane, gdyż sprowadza się jedynie do przesłania zdjęcia dwóch stron dokumentu potwierdzającego informacje wpisane przy rejestracji.

Nowi gracze cały czas mogą wykorzystać przygotowany w Betclic bonus powitalny. Jest to cashback do 500 złotych w przypadku porażki w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera.

Betclic działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów, dlatego nie trzeba martwić się o to, czy nie naraża nas na wkraczanie w szarą strefę. Tyczy się to korzystania z promocji oraz takich funkcji jak ta opisywana w tym wpisie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Najlepsi bukmacherzy