Jak postawić kupon w Betclic bez dowodu osobistego?

Czy dowód osobisty jest potrzebny do tego, by postawić kupon w Betclic? Okazuje się, że nie i wcale nie jest to coś, co jest niezgodne z prawem!

Jak postawić kupon w Betclic bez dowodu osobistego?
Jak postawić kupon w Betclic bez dowodu osobistego i weryfikacji?

Betclic konto tymczasowe bez weryfikacji

Bohaterem naszego wpisu jest tak zwane konto tymczasowe. Betclic pozwala w nim na obstawianie graczom, którzy nie chcą (lub nie mogą) od razu zweryfikować danych przy rejestracji. Dzięki tej ciekawej opcji cały proces zakładania profilu sprowadza się do około 60 sekund!

Jedynym zadaniem gracza, który chce rozpocząć obstawianie bez dowodu w Betclic jest wejście na oficjalną stronę tego bukmachera i wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego. Zapisywanie się do gry na www.Betclic.pl nie jest czasochłonne – może pozwolić sobie na to nawet ten, kto na co dzień jest bardzo zajęty i nie ma zbyt wiele wolnych chwil. Co bardzo ważne do rozbieganych – Betclic rejestracja została przygotowana w taki sposób, że można przejść przez jej proces nawet na urządzeniu mobilnym jak smartfon czy tablet.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Konto tymczasowe jest jak najbardziej legalne, a to dlatego, że nie można z niego wypłacić wygranych przed przesłaniem skanu dokumentu tożsamości. Ktoś może więc podać fałszywe dane, ale wówczas straci swoje pieniądze i narazi się na konsekwencje prawne ze względu na łamanie przepisów!

Posiadacz konta tymczasowego może maksymalnie przelać na nie 5000 złotych. Nie ma ograniczeń co do stawek czy też rynków zakładów – dostępne są wszystkie platformy i działy!

eWinner bonus powitalny
eWinner bonus powitalny

Jak grać u bukmachera bez dowodu?

Obstawianie bez dowodu w Betclic ważne jest 90 dni. Po tym czasie trzeba bezzwłocznie zweryfikować dane. Na szczęście, to nie jest wyjątkowo skomplikowane, gdyż sprowadza się jedynie do przesłania zdjęcia dwóch stron dokumentu potwierdzającego informacje wpisane przy rejestracji.

Trzeba pamiętać, że Betclic bez dowodu to nie sposób na to, by mogły obstawiać mecze osoby niepełnoletnie. W Polsce nie ma takiego bukmachera, który proponowałby swoje usługi graczom poniżej 18. roku życia. Powód jest bardzo prozaiczny – takie działanie byłoby niezgodne z przepisami. Nie ma więc czegoś takiego jak Betclic dla niepełnoletnich i nie ma tutaj znaczenia, czy ktoś tytuł osoby dorosłej uzyska za kilka dni od rejestracji, czy znacznie później. Pamiętajmy, że przy zakładaniu konta trzeba zawsze podawać tylko takie dane, które są zgodne ze stanem rzeczywistym.

Betclic działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów, dlatego nie trzeba martwić się o to, czy nie naraża nas na wkraczanie w szarą strefę. Tyczy się to korzystania z promocji oraz takich funkcji jak ta opisywana w tym wpisie.

Betclic rejestracja. Kod promocyjny dla nowych klientów

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny na bonus cashback

Każda osoba, która zakłada konto na www.Betclic.pl może wpisać kod promocyjny. Jest to specjalne słowo pozwalające na otrzymanie wyjątkowej premii na start. Czym jest Betclic bonus powitalny? To promocja przygotowana tylko i wyłącznie dla osób, które zaczynają przygodę z obstawianiem w tym miejscu. Pozwala na rozpoczęcie grania bez konieczności zamartwiania się ewentualnym potknięciem.

Przy zakładaniu konta u bukmachera do wpisania jest kod promocyjny „KOD550„. Dzięki niemu można otrzymać nawet 550 złotych zwrotu w przypadku, gdy coś nie pójdzie po naszej myśli. Działa to jako swego rodzaju zwrot, a na oficjalnej stronie Betclic przedstawiane jest jako cashback. Zasada jest prosta: jeżeli nie uda nam się trafić debiutanckiego kuponu, bukmacher przekazuje na nasze konto zwrot zagranej stawki. Maksymalnie może to być właśnie 550 złotych.

Nie trzeba szczególnie rozpisywać się na temat tego, jak działa w praktyce dostępny w Betclic zwrot dla nowych graczy. Najważniejsze to przede wszystkim to, by wiedzieć, iż promocja na start obowiązuje na dowolne zakłady. Przygotowana jest więc nie tylko dla fanów piłki nożnej, ale także innych dyscyplin jak chociażby tenis, siatkówka czy baseball

💰 550 zł na start w Betclic Polska. Jak działa bonus? 💰
⬇⬇

  1. Gracz rejestruje się na www.Betclic.pl, wpisując przy tym kod promocyjny KOD550
  2. Obstawia swój pierwszy kupon, wybierając dowolne zdarzenia z oferty bukmacherskiej
  3. Im więcej postawi, tym pokaźniejszy zwrot będzie mógł otrzymać
  4. W razie wygranej otrzymuje się normalną wygraną
  5. W przypadku przegranej zwrot wynosi 100% zainwestowanej stawki (nie uwzględniając podatku 12%) – maksymalnie do 550 zł!

Sprawdź już teraz, jak postawić kupon w Betclic. Oto poradnik wideo:

Szybka rejestracja w Betclic – plusy i minusy

Zakładanie konta tymczasowego zamiast stałego na pewno wiąże się ze sporymi zaletami. Przede wszystkim nie trzeba od razu zawracać sobie głowy szukaniem dowodu, jego skanowaniem. Zmuszeni też nie jesteśmy do tego, by czekać na pełną weryfikację, by ruszyć do obstawiania. Znika zatem większość ograniczeń, na jakie najczęściej narzeka się przy rejestrowaniu konta u bukmachera.

Oczywiście, w Betclic szybka rejestracja może mieć też dla niektórych pewne wady, których nie da się przeskoczyć. Mowa tu głównie o ograniczeniu dotyczącym wpłat pieniędzy oraz wypłat. Kiedy nie posiadamy w pełni zweryfikowanego konta, nie możemy na swój profil przelać więcej niż 5000 złotych, więc niektórzy nie będą mogli zagrać za duże pieniądze, kiedy najbardziej by tego potrzebowali. O ile dla wielu taki problem może nie występować, prawie wszystkim prawdopodobnie będzie przeszkadzać to, że z szybkiego konta w Betclic nie można wypłacać pieniędzy. I nie ma tutaj znaczenia czy wygramy 10 złotych, 100 czy 100 tysięcy.

Analizując to, jakie są wady i zaleta konta tymczasowego w Betclic, można dojść do wniosku, że jest to raczej rozwiązanie, które nie powinno być stosowane przez szczególnie długi czas. Wydaje się, że z tego typu rejestracji powinny skorzystać osoby, które chcą szybko postawić kupon, a akurat nie mają przy sobie dokumentów lub po prostu w danym momencie nie chcą tracić czasu na ich przysyłanie do bukmachera.

Betclic rejestracja. Zakładanie konta online
Betclic rejestracja bez weryfikacji. Zakładanie konta online

Na pewno dużą zaletą konta tymczasowego w Betclic jest to, że na weryfikację danych jest więcej niż 30 dni, co ma miejsce u bardzo dużej większości bukmacherów działających w Polsce. Mimo wszystko, prawdopodobnie niewielu będzie takich, którzy na weryfikację czekać będą do samego końca.

Zakładanie konta w Betclic – opinie graczy

Warto wiedzieć, czy Betclic konto tymczasowe opinie ma w sieci raczej pozytywne, czy może wręcz przeciwnie. Okazuje się, że chociaż typerzy to często jednostki indywidualne, lubią wiedzieć, co na temat konkretnych produktów sądzą koledzy po fachu. Czy zakładanie konta w Betclic jest czymś, co zbiera dość pozytywnie opinie? A może jest wręcz przeciwnie?

Na pewno nie wszystkim i nie wszystko pasuje. Możemy być tego pewni, że promocja, która dla każdego będzie w takim samym stopniu odpowiednia, nigdy nie powstanie. Na szczęście, nie musimy tutaj pisać, że Betclic jest słabo oceniany. Typerzy chętnie korzystają z konta tymczasowego i widać, iż jest to opcja coraz popularniejsza.

Najczęściej w komentarzach dotyczących tego, jak wygląda w Betclic rejestracja możemy przeczytać o tym, że cały proces odbywa się bezproblemowo, a bukmacher w szybkim czasie wypłaca ewentualny zwrot w razie przegranej. Cashback 550 złotych to bez wątpienia coś, co dla wielu jest główną motywacją do założenia profilu w tym miejscu.

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Rejestracja bez dowodu w Betclic działa tak, jak powinna. Faktycznie, że przy wypełnianiu formularza nigdzie nie jesteśmy proszeni o to, by załączyć zdjęcia dokumentów. Fajna opcja, chociaż ja wolę szybko się zweryfikować”

W Betclic naprawdę w parę chwil można utworzyć konto do obstawiania meczów. Uważam, że to dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią stawiać kupony, a nie mają czasu, bo są zalatani, żeby w ciągu chwili załatwić tak zwaną papierkową robotę”

Do tej pory takie rzeczy były dostępne jedynie u bukmacherów za granicą. Fajnie, że w Betclic w Polsce też już można obstawiać bez weryfikacji danych z dowodu. Tylko pamiętajmy, że jest to chwilowe rozwiązanie – w końcu i tak musimy się bukmacherowi przedstawić :)”


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Polscy bukmacherzy

Jak obstawiać esport?

bukmacher bonus bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy: Jak postawić kupon w Betclic bez dowodu osobistego?

spot_img