Jak typować spotkania ligowe?

Lubisz obstawiać mecze piłkarskie? Nie wiesz jednak, jak to dobrze robić? Co jest w tym temacie szczególnie ważne?

Jak typować spotkania ligowe
Jak typować spotkania ligowe?

Sprawdź wyniki z kilku poprzednich spotkań

Załóżmy, że masz zamiar wytypować dzisiejsze spotkanie na zapleczu PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Skrą Częstochowa i Wisłą Kraków. Nieprzypadkowo faworytami tego meczu są podopieczni Radosława Sobolewskiego. Gospodarze są w strefie spadkowej. W 16. spotkaniach na pierwszoligowym froncie zdobyli tylko 21 punktów. Na pewno obstawianie meczów powinno być wykonywane po sprawdzeniu również wyników rywali. Wisła Kraków jest zaś w dobrej dyspozycji. Goście zajmują czwarte miejsce (39 oczek). Częstochowianie w pięciu poprzednich meczach zanotowali dwa zwycięstwa i trzy porażki. A krakowianom idzie tak dobrze, że są bezbłędni. W pięciu poprzednich spotkaniach podopieczni Radosława Sobolewskiego za każdym razem wygrywali. Zainkasowali zatem 15 oczek. Obie drużyny mają zdecydowanie inne cele na ten sezon. Skra Częstochowa walczy o zachowanie ligowego bytu. A ekipa z Krakowa chce jak najszybciej wrócić w szeregi PKO BP Ekstraklasy. Na podstawie ostatnich wyników widać, że goście są w lepszej formie. Stawianie dzisiaj na częstochowian byłoby zatem sporym ryzykiem. Jak zatem grasz mecze futbolowe, to musisz koniecznie wziąć ten właśnie czynnik pod swoją uwagę. Obecna forma to bowiem bardzo ważne zagadnienie.

Skup się na meczach domowych lub wyjazdowych

Jeśli sprawdzasz wyniki, to musisz to robić umiejętnie. Oczywiście, trzeba zweryfikować, jak konkretne kluby radziły sobie w ostatnim czasie. Dobrze byłoby rozdzielić to na spotkania domowe i wyjazdowe. Warto dodać, że dzisiaj Skra Częstochowa nie będzie mogła skorzystać z atutu własnego stadionu. Ogólnie piłkarze tego klubu rywalizowali zaś w roli gospodarza jedenastokrotnie. W sumie zanotowali trzy wiktorie, dwa remisy i sześć porażek. Zdobyli osiem goli, a aż jedenaście stracili. Krakowianie w roli gościa prezentują się lepiej (5-2-4). Jeśli zatem chcesz obstawić ten mecz, to warto wybrać legalny podmiot hazardowy (najlepiej taki, który dodatkowo oferuje znakomite bonusy bukmacherskie). Coraz więcej osób stawia np. w ETOTO. Możesz tam liczyć na legalne i hojne usługi. W końcu bonus na start to obecnie 200% do 100 PLN. Aktualnie kurs na krakowian to 1,37. Także m.in. dlatego że podopieczni Radosława Sobolewskiego zanotowali trzy wiktorie w czterech poprzednich spotkaniach delegacyjnych. Warto zatem sprawdzać to zagadnienie, aby lepiej ocenić potencjał obu klubów.

Zweryfikuj kto zagra, a kto nie…

To także bardzo ważne zagadnienie. Należy sprawdzić listę graczy, którzy nie zagrają. Masz już wybrany podmiot hazardowy? Wiesz, że otrzymasz tam zakłady bez ryzyka na start? Taka promocja jest obecnie oferowana m.in. w STS. Nowy Klient może zainkasować zakład bez ryzyka do 100 PLN. Po założeniu konta i wpłaceniu pieniędzy możesz zacząć obstawiać. Chcesz zagrać na Białą Gwiazdę w piątkowym spotkaniu z częstochowianami? Warto zatem sprawdzić, kto zagra w tej potyczce, a kto nie. Np. z powodu kartek, urazów, czy innych sytuacji. Dzięki temu lepiej ocenisz, czy typ na krakowian jest warty uwagi.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Jak typować spotkania ligowe?

spot_img