Z różnych przyczyn możemy chcieć usunąć konto w STS. Jak dokładnie się to robi? Pokazujemy cały proces krok po kroku i dajemy jednoznaczną odpowiedź, czy w ogóle jest możliwe całkowite wykreślenie z listy klientów.

Jak usunąć konto w STS? Sprawdź, czy to w ogóle możliwe!
Jak usunąć konto w STS? Sprawdź, czy to w ogóle możliwe!

Rejestracja konta w STS jest prosta, a jak jest z jego zamknięciem?

Kiedy chcemy rozpocząć grę u bukmachera, wszystko załatwiamy w kilka chwil. Wygląda to podobnie jak w przypadku kont bankowych – otworzyć można je dosłownie w kilkadziesiąt sekund, a to wszystko całkowicie online i bez zbędnej papierologii. Niestety, z zamknięciem w obu przypadkach jest już nieco gorzej. Trudno wymagać od kogoś prowadzącego biznes, by namawiał klienta do rezygnacji z jego usług albo by mu to ułatwiał.

Nieprawdą jest na pewno to, że nie jest możliwe usunięcie konta STS. Nie powiemy, by dało się to załatwić w parę sekund, bo absolutnie tak nie jest, ale jeżeli tylko mamy odrobię chęci, na pewno bez problemu sobie z tym poradzimy. W naszym materiale pokażemy wszystko krok po kroku.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) – www.betfan.pl
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Co zrobić, by nie być już klientem bukmachera?

Powody chęci usunięcia konta bukmacherskiego mogą być przeróżne. Niektórzy będą chcieli nieco odpocząć od sportu, a inni zdecydują się na grę w konkurencyjnej firmie. Bez względu na to, dlaczego interesuje nas zamknięcie konta STS, powinniśmy dobrze przemyśleć swoją decyzję. Pamiętajmy, że nawet nieużywane konto nie wymaga od nas jakiejkolwiek uwagi, a tym bardziej nie są z tytułu korzystania pobierane opłaty.

Jakby tego wszystkiego było mało, posiadając konto na stronie www.STS.pl, możemy oglądać mecze za darmo, przeglądać statystyki czy w dowolnym momencie dołączać do przeróżnych promocji.

Dobra wiadomość jest taka, że w razie zamknięcia profilu, możemy go w dowolnym momencie założyć ponownie. Nie jest, oczywiście, tak, że zostajemy wpisani na coś w rodzaju czarnej listy i nie mamy już wstępu do strony bukmachera.

Jak usunąć konto w STS? Poradnik krok po kroku

Oczywistym jest to, że nie znajdziecie w internecie szczegółowych poradników dotyczących tego, jak usunąć konto w STS czy u jakiegoś innego bukmachera. Dlaczego? Wystarczy chwilę się zastanowić, by wszystko stało się jasne. Na szczęście, w szalonych czasach znajdzie się jeszcze kilka rzetelnych źródeł informacji.

Konto internetowe w STS
Konto internetowe w STS

W celu usunięcia konta STS nie wystarcza zalogowanie się na profil oraz kliknięcie jednego czy dwóch przycisków. Na potrzeby tego procesu nie zdecydowano się na stworzenie specjalnej zakładki czy opcji. Jak zatem to wszystko się odbywa?

Krokiem pierwszym jest zalogowanie się na swoją… pocztę elektroniczną. Z adresu e-mail, najlepiej tego, do którego przypisane jest dane konto typerskie, wysyłamy wiadomość o odpowiedniej treści, tj. zawierającą wymagane dane. Jeżeli wszystko przebiegnie tak, jak powinno, po zatwierdzeniu naszej prośby o usunięcie konta, powinniśmy zostać wykreśleni z listy zarejestrowanych na www.STS.pl.

Co musi znaleźć się w treści wiadomości e-mail? Przede wszystkim pierwsza i trzy ostatnie cyfry naszego numeru PESEL oraz informacja o tym, na jaki adres e-mailowy zakładaliśmy profil. Opcjonalnie możemy dołączyć powód naszej decyzji, ale nie jest to konieczne i nikt nie może nam nakazać, by udzielać jakichkolwiek szczegółów w tej sprawie.

Nie mam już konta w STS. Co teraz?

Jeżeli nie mamy już konta internetowego na www.STS.pl, nie jesteśmy już graczami bukmachera STS, a tym samym nie możemy u niego obstawiać. Oczywistym jest także fakt, iż nie mamy możliwości korzystania z promocji czy funkcji dostępnych na wspomnianej stronie internetowej.

STS pomoc online 24/7
STS pomoc online 24/7

Cały czas możemy grać u innych bukmacherów, a nawet zdecydować się na ponownie założenie profilu w STS (a raczej odblokowanie tego, które zdecydowaliśmy się zamknąć). Niestety, nie ma co liczyć na ponowne otrzymywanie bonusów powitalnych – gdyby przy każdym nowym koncie przysługiwała nam premia bez wpłaty, mało kto myślałby o lojalnym korzystaniu z tego samego konta.

Nie gram już u innego bukmachera, a chcę spróbować w STS. Jak to zrobić?

Mogło zdarzyć się tak, że usunąłeś konto u innego bukmachera i teraz chcesz rozpocząć granie w STS. Jeżeli przeczytałeś nasz materiał, wiesz już, iż także na www.STS.pl możliwe jest wykreślenie się z listy klientów i nie jest to proces szczególnie skomplikowany.

W chwili obecnej konto w STS zakłada się w mniej niż kilkadziesiąt sekund. Nowi klienci na dobry początek mają do wykorzystania przygotowany przez STS kod promocyjny, który brzmi „BETONLINE„. Dzięki niemu do odebrania jest aż 29 PLN bez pierwszej wpłaty, a przy przelewie numer jeden – do 1200 PLN ekstra na obstawianie!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Bukmacher STS był pierwszym w kraju, który wprowadził do oferty legalne karty internetowe z krupierami na żywo. Zagrać można u niego w wojnę, bakarata, a także pokera w odmianie Texas Holdem. Ten ostatni to popularna dwukartowa wersja, którą wszyscy kojarzą głównie z turniejami oraz innymi pokerowo-sportowymi wydarzeniami.

Czy za zamknięcie konta grożą jakieś konsekwencje?

Jeżeli zdecydujemy się na zamknięcie konta w STS, musimy liczyć się przede wszystkim z tym, że nie będziemy już mieli prawa do korzystania z ofert specjalnych bukmachera. Nie przewiduje się jednak jakichkolwiek kar, na przykład, pieniężnych.

Bukmacher STS należy do tych z niezwykle dobrą opinią wśród typerów. Nie tylko dzieje się tak ze względu na wiele bonusów, które oferuje, ale także, między innymi, dzięki bezproblemowemu zamykaniu konta na prośbę gracza.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bonus 2020