Jak zagrać legalnie w pokera w STS? Poradnik dla początkujących

Legalne granie w pokera w STS to ostatnio temat numer jeden. W jaki sposób postawić na karty przez internet? Oto poradnik dla początkujących!

Jak zagrać legalnie w pokera w STS? Poradnik dla początkujących
Jak zagrać legalnie w pokera w STS? Poradnik dla początkujących

Poker online w STS

Poker online dostępny w stu procentach legalnie to swego rodzaju nowość. I trudno się dziwić, że coraz więcej pada pytań w stylu: jak grać w pokera przez internet? Okazuje się, że rozpoczęcie rozgrywki nie jest wcale trudne, chociaż ciągle sporo osób stara się wmówić początkującym, iż jest inaczej.

Jeżeli chcemy grać w pokera przez internet, przede wszystkim potrzebujemy do tego konta typerskiego. W tym przypadku należy założyć je na stronie internetowej www.STS.pl. Cały proces zajmuje tylko kilka chwil.

betfan darmowy bonus bez ryzyka
Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera Betfan online

STS kod promocyjny. Bonus na karty!

Podczas zapisywania się do bukmachera podajemy najbardziej podstawowe dane na swój temat i nic poza tym. Możemy jeszcze wpisać opcjonalny STS kod promocyjny, który daje nam 29 PLN bez depozytu na dobry początek!

Aktualne hasło bonusowe w STS brzmi „BETONLINE„. Można je wpisać tylko przy rejestracji konta – później nie ma już takiej możliwości! Na start dostajemy dzięki niemu 29 PLN bez wpłaty, ale przy pierwszym przelewie premia może wynieść ekstra nawet 1200 PLN!

Kiedy już posiadamy konto w STS, możemy przystąpić do grania w pokera. Uruchomienie rozgrywki to w zasadzie tylko trzy proste kroki do wypełnienia!

Jak grać w pokera przez internet?

Krok 1
Zaczynamy od wejścia na stronę internetową www.STS.pl. Na górnym panelu dostępne są zakładki, a wśród nich znaleźć można tę o nazwie „Betgames”. Zaznaczyliśmy ją kółkiem oraz czerwoną strzałką

Legalny poker STS. Jak grać? Krok 1
Legalny poker STS. Jak grać? Krok 1

Krok 2
Teraz mamy wybór, w co chcemy pograć. Poker dostępny jest na środku zestawienia, ale mamy jeszcze do dyspozycji wojnę oraz bakarata. Wybór zależy tylko od nas!

Legalny poker STS. Jak grać? Krok 2
Legalny poker STS. Jak grać? Krok 2

Krok 3
Co tu dużo pisać – czas na uruchomienie rozgrywki! Obstawiać można, jaki układ wygra daną rozgrywkę albo która ręka okaże się najsilniejsza. Kursy są naprawdę wysokie, a minimalna stawka – prawie żadna!

Legalny poker STS. Jak grać? Krok 3
Legalny poker STS. Jak grać? Krok 3

Uwaga! Poker w STS jest legalny, co nie oznacza, że tak samo jest na innych stronach bukmacherskich. Pamiętajcie, że zawsze trzeba grać tylko w portalach z odpowiednimi licencjami Ministerstwa Finansów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Jak zagrać legalnie w pokera w STS? Poradnik dla początkujących

spot_img