Jaki bukmacher najlepszy na początek? STS, Betclic, Betfan – co wybrać?

Jaki bukmacher wydaje się być najlepszym wyborem na początek przygody z obstawianiem? Sprawdzamy, co daje STS, Betclic, Betfan oraz inne czołowe marki działające w Polsce!

Jaki bukmacher najlepszy na początek? STS, Betclic, Betfan - co wybrać?
Jaki bukmacher najlepszy na początek? STS, Betclic, Betfan – co wybrać?

Najlepsi bukmacherzy w Polsce. Jaki bonus wybrać?

Przy wybieraniu bukmachera trzeba przede wszystkim pamiętać o obowiązujących u nas w kraju przepisach. Co za tym idzie, zawsze trzeba wybierać taką firmę, która działa zgodnie z prawem. Którzy bukmacherzy są legalni? Ci z licencją Ministerstwa Finansów, na przykład, STS, Fortuna czy Betclic.

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, jaki bukmacher najlepszy. Wszystko dlatego, iż każdy gracz ma nieco inne potrzeby i wymagania. Jednemu zależy głównie na dużych bonusach, a inny zwróci uwagę na dobre kursy bukmacherskie i duży wybór zakładów z mało popularnych lig.

bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Największa premia, duży cashback, a może bonus bez depozytu?

Jeżeli chodzi o bonus, najlepszy bukmacher na ten moment to Betfan. Znajdziecie u niego bonus powitalny 3000 złotych – innego prezentu na start nie ma żadna inna firma!

Ciekawą propozycją dla niektórych może być też STS bonus bez depozytu. Jest to premia, którą otrzymuje się z kodem promocyjnym „BETONLINE” i nie trzeba przy niej dokonywać jakiejkolwiek wpłaty na konto typerskie!

Niektórzy początkujący mogą zadowolić się też tak zwanym zakładem bez ryzyka. Jest to sposób na otrzymanie pełnego zwrotu stawki w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu u bukmachera. Największą tego typu premię znaleźć można na ten moment w Betclic, gdzie dostępny jest cashback 500 złotych z kodem „KOD500„.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

spot_img

Najlepsi bukmacherzy

spot_img