Kod promocyjny u bukmachera Betfan to nawet 50 PLN jako Zakład Bez Ryzyka. Co należy zrobić, by skorzystać z takiego bonusu? Wystarczy hasło bonusowe „BETONLINE” wpisane przy rejestracji konta!

Jaki kod promocyjny w Betfan? 50 PLN z hasłem bonusowym "BETONLINE"!
Jaki kod promocyjny w Betfan? 50 PLN z hasłem bonusowym „BETONLINE”!

Betfan kod promocyjny

Bukmacher Betfan proponuje nowym graczom bonus powitalny 3000 PLN. To jednak jeszcze nie wszystko, bo kod promocyjny pozwala w tym portalu na zdobycie dodatkowych 50 PLN. A to wszystko w 100% legalnie!

Bonus 50 PLN dostępny jest jedynie dla osób, które dopiero co zapisały się do bukmachera. Trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE„, by zgarnąć taki zakład bez ryzyka.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

3000 + 50 zł od Betfan na start

Freebet od Betfan może wynieść maksymalnie 50 złotych, ale jeżeli ktoś gra na mniejsze stawki – nic nie szkodzi. Ważne, by zagrać kupon za co najmniej 20 zł.

Jak działa Betfan freebet? Co należy zrobić, oto instrukcja krok po kroku:

  1. Wchodzić na Betfan.pl
  2. Założyć konto
  3. Kod promocyjny: BETONLINE
  4. Postawić kupon za min. 20 PLN
  5. W kuponie co najmniej 2 zdarzenia o kursie (łącznie) 2.20 lub wyższym.
  6. W razie porażki – jest zwrot!

Oferta specjalna jest limitowana. Brak kodu promocyjnego jest jednoznaczny z brakiem możliwości otrzymania zwrotu 50 PLN.

Oczywiście, skorzystanie z premii na start w postaci freebetu zupełnie nie przeszkadza w standardowym bonusie powitalnym. Nowi gracze mogą więc zgarnąć 3050 PLN łącznie!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bonus 2020