Jakie jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz?

Bukmacher Fuksiarz PL zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy. Regularnie na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 500 PLN. A niewątpliwie jest co typować, ponieważ obecnie mecze są rozgrywane w zdecydowanej większości rozgrywek.

Jakie jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz?
Nawet 500 PLN za przegrane kupony w Fuksiarz!

Nawet 500 PLN za przegrane kupony w Fuksiarz!

Jeśli nie posiadasz konta u wspomnianego operatora można je założyć na stronie www.Fuksiarz.pl. Jednak warto jest dodać, że pakiet powitalny należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Następnie pozostaje już użytkownikowi dokonanie depozytu na swoje konto. Następnie pozostaje graczom zagranie kuponów. W akcji „Cashback bez limitu” dopuszczone są zarówno pojedyncze, ale i również wielozdarzeniowe.

Cashback bez limitu u bukmachera Fuksiarz. Pewne 500 PLN

Gracz sam ma prawo na zakładzie umieścić dowolne zdarzenia. Bowiem bukmacher Fuksiarz dopuszcza typy z dowolnych dyscyplin z wyjątkiem zdarzeń specjalnych.

Lecz istotne jest to, aby kurs typu promocyjnego nie był mniejszy niż 2.00. Wówczas na pod kuponem pojawi się komunikat „wartość zwrotu z tytułu Cashback”.

Wysokość przyznanego bonusu uzależniony jest wyłącznie od tego ile zdarzeń znajdzie się na kuponie:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki
Jakie jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz?
Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz –> BETONLINE

Na sam koniec warto jest dodać, że maksymalna wartość na jaka może liczyć każdy użytkownik wynieść może 500 PLN.

Zaznaczyć jest również warto, że nie ma limitów co do ilości zagranych kuponów. A otrzymany ewentualny zwrot użytkownik może od razu wypłacić. Wszystko to powoduje, że Fuksiarz opinie ma jedne z lepszych na rynku.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Jakie jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz?

spot_img