Jakie rodzaje bonusów bukmacherskich oferuje PZBUK?

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBUK to firma dająca możliwość obstawiania zakładów w różnych dyscyplinach sportowych online. Cieszy się ona coraz większą popularnością wśród graczy, na co wpływa zarówno szeroka oferta, jak i bardzo atrakcyjne bonusy. Co dokładnie oferuje PZBUK?

Jakie rodzaje bonusów bukmacherskich oferuje PZBUK?
Jakie rodzaje bonusów bukmacherskich oferuje PZBUK?

Bonus na start

PZBUK, podobnie jak inni legalni bukmacherzy, przygotował bonus na start. Jest on przeznaczony dla nowych użytkowników, którzy postanowili zarejestrować się w serwisie. Po wpisaniu odpowiedniego kodu podczas zakładania konta otrzymujemy cashback 200 zł. To oznacza, że mamy zagwarantowany zwrot środków na swoje konto, kiedy kupon okaże się przegrany. Wiele osób uważa, że jest to duża zachęta do postawienia zakładu, o czym można też przeczytać na https://wetten.com/pl/pzbuk/bonus/.

Jak wykorzystać bonusowy cashback? Nie jest to bardzo skomplikowane. Należy wpłacić depozyt, a następnie postawić zakład z minimum 2 zdarzeniami, kurs na każde z nich powinien wynosić co najmniej 1.4. Maksymalny zwrot, jaki można otrzymać na swoje konto, to 200 zł. Bonus jest jednorazowy, nie ma możliwości podzielenia go na kilka zakładów z mniejszymi kwotami.

Podczas wpisywania specjalnego kodu na bonus na start w czasie rejestracji, można otrzymać też 20 000 punktów do Sklepu Gracza PZBUK. Aby je aktywować, należy postawić kupon wielokrotny z łącznym kursem minimum 2.0, za stawkę 50 zł lub wyższą. Zebrane punkty można wymienić na dodatkowe bonusy, np. 50% od wpłaconego depozytu.

Kombo+

Kombo+ to specjalna promocja w postaci bonusu na zakłady wielokrotne, może to być nawet +25%. Im większa jest liczba zdarzeń na kuponie, tym większa staje się dodatkowa wygrana. W przypadku 3 zdarzeń wysokość dodatkowych wygranych to 2%, 4 zdarzeń 4%, a ponad 7 25%. Bonus obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i tenis ziemny (na poszczególne ligi i rozgrywki). Należy wspomnieć, że dodatkowe wygrane nie podlegają wymogom obrotu.

Cashout

W ofercie PZBUK dostępna jest też opcja cashout. Pozwala ona na wcześniejsze zamknięcie kuponu, w efekcie czego można zachować większą kontrolę nad swoimi zakładami. Tym samym gracz dostaje szansę na zwrot, nawet tuż przed zakończeniem danego wydarzenia. Co prawda cashout to nie to samo, co cashback, ale wielu graczy szuka takiej opcji podczas wyboru właściwego bukmachera.

Dodatkowe bonusy i promocje w Klubie VIP

PZBUK stworzył Klub VIP dla najbardziej aktywnych graczy. Specjalny dział śledzi konta użytkowników i analizuje, kto gra regularnie i wysoko. Takie osoby otrzymują zaproszenie do klubu, a po jego zaakceptowaniu zyskują dostęp do wielu dodatkowych udogodnień. To m.in. bardzo atrakcyjne bonusy dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji graczy, które nie są dostępne dla pozostałych użytkowników serwisu PZBUK.

Jak skutecznie wykorzystać bonus PZBUK?

Czy są sposoby na to, aby efektywnie wykorzystywać bonusy przyznawane przez PZBUK? Jak twierdzą doświadczeni gracze, najważniejsze jest to, aby zawsze zapoznać się z regulaminem. Wyjaśnione są w nim zasady przyznawania bonusu, co pozwala na pozbycie się wątpliwości, czy warto z niego skorzystać. Należy również zwrócić uwagę na to, ile razy trzeba obrócić kwotą bonusową, aby móc przelać ją na swój rachunek bankowy. W przypadku bonusu powitalnego PZBUK, którym jest cashback 200 zł, wygrane środki są wolne od wymogów obrotu. To oznacza, że od razu trafiają one na konto depozytowe.

To, jaką dyscyplinę obstawimy i wykorzystamy w ten sposób bonusy, w dużej mierze zależy od własnych preferencji. Wiele osób decyduje się na dobrze znane im sporty, które śledzą na bieżąco. Jednak są też gracze, dla których bonusy są okazją do tego, aby zaryzykować i sprawdzić inne, mniej popularne dyscypliny. Trzeba też pamiętać, że dodatkowe środki przyznane przez bukmachera mogą zniknąć z konta równie szybko, jak się na nim pojawiły. Z tego względu warto obstawiać zakłady rozważnie i traktować bonus, jak własny depozyt. 

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Jakie rodzaje bonusów bukmacherskich oferuje PZBUK?

spot_img