Kody bonusowe na start legalnych bukmacherów w Polsce 2020

Większość działających w Polsce legalnie bukmacherów, jak m.in. BetFan, BetClic, Fortuna, czy STS oferują graczom pakiet powitalne. Na start można otrzymać chociażby freebet bez depozytu, czy też darmowe środki na start.

Kody promocyjne za darmo u legalnych bukmacherów w Polsce 2020

Kody promocyjne za darmo u legalnych bukmacherów w Polsce 2020

Jednak trzeba mieć na uwadze, że chcąc aktywować pakiety powitalnie konieczni trzeba wpisać kody promocyjne podczas rejestracji konta.

BetClic: Cashback do 510 PLN

Pierwszy zakład u legalnego bukmachera w Polsce BetClic objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka, aż do 510 PLN. W razie przegranego zakładu operator dokona zwrot stawki, aż do 510 PLN. Natomiast jak będzie to wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Te ten rodzaj bonusu będzie aktywny pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta.

legalny bukmacher Betclic kod promocyjny
Kod promocyjny Betclic na darmowy bonus bez ryzyka

Fortuna: Freebet 20 PLN + bonus 1000 PLN + zakład bez ryzyka do 115 PLN

Bogaty pakiet powitalny nowym graczom oferuje bukmacher Fortuna. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta, w zamian na koncie gracza pojawią się darmowe środki o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma darmowe środki równowartości depozytu, aż do 1000 PLN. Poza tym pierwszy zakład jest bez ryzyka, aż do 115 PLN.

BetFan: Bonus do 3000 PLN + zakład bez ryzyka do 100 PLN + gra bez podatku

Warto jest mieć na uwadze fakt, że trzy pierwsze depozyty u bukmachera BetFan są objęte promocją. Wspomniany operator przyznaje darmowe środki równowartości depozytu.

Za każdą z trzech wpłat na konto gracza może trafić 1000 PLN. Łącznie gracz może otrzymać 3000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

W dodatku pierwszy kupon u tego operatora jest objęty cashbackiem. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki do 100 PLN.

Gracze, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetFan online bez żadnych limitów i ograniczeń mogą grać bez podatku. Wystarczy jedynie zawrzeć zakład AKO z minimum trzema zdarzeniami, a kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.45.

Typer z powyższych bonusów będzie mógł skorzystać pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETFAN” w formularzu rejestracyjnym.

betfan darmowy bonus bez ryzyka
Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera Betfan online

STS: Freebet bez depozytu 29 PLN + bonus 1200 PLN

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta u bukmachera STS i wpisze kod promocyjny „BETONLINE” otrzyma bonus o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze fakt, że nie trzeba dokonywać żadne wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.

Dodatkowo pierwsza wpłata u tego operatora jest objęta bonusem. Wysokość bonusu uzależniona jest od wpłaty, ponieważ bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy

spot_img