Które promocje bukmacherskie są najlepsze?

Firmy bukmacherskie stale walczą o nowych klientów. Jednym z najlepszych sposobów na przyciągnięcie do siebie graczy są promocje bukmacherskie. Działające na terenie Polski spółki prześcigają się w przygotowywaniu coraz to ciekawszych ofert. Jakie propozycje pojawiają się najczęściej? Na które bonusy warto zwrócić uwagę, a jakie omijać szerokim łukiem?

najlepsze promocje bukmacherskie
Które promocje bukmacherskie są najlepsze?

Bonusy bukmacherskie – freebet bez depozytu

Freebet zwany także darmowym zakładem, to najbardziej pożądany przez typerów rodzaj bonusu. Dlaczego? W większości przypadków freebet jest udostępniany typerom całkowicie za darmo, co oznacza, że mogą oni obstawić kupon bez wpłacania na konto buka pieniędzy. Ten rodzaj bonusu przypomina bony prezentowe lub karty podarunkowe dostępne w większości sklepów. Freebety najczęściej przyznawane są nowym typerom, choć zdarza się, że bukmacher wręcza je również swoim wiernym graczom, np. z okazji ich urodzin lub jakiegoś ważnego wydarzenia sportowego. 

Darmowe pieniądze od bukmachera? Musi być w tym jakiś haczyk. I tak, i nie. Niektóre freebety, jak np. ten wręczany świeżym typerom przez bukmachera Fortuna nie wymagają spełnienia żadnego dodatkowego warunku. Wystarczy jedynie obstawić kupon i wygrane pieniądze trafią bezpośrednio na konto gracza, skąd można je wypłacić niemalże od razu. Niestety nie zawsze jest aż tak dobrze. Część firm przelewa wygrane pieniądze na specjalne konto bonusowe, z którego trzeba je sobie wyciągnąć, wykonując przykładowo kilkukrotny obrót uzyskaną kwotą, na kuponach o określonym kursie.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Premia za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Minusem freebetów jest także to, że dostępne są w niewielkich wartościach, ale jeżeli posiadamy kod bonusowy to często tę wartość możemy podwoić. Zazwyczaj jest to 10 lub 20 złotych, rzadko kiedy zdarzy się 50 jak u bukmachera Forbet. Oczywiście jest to całkowicie zrozumiałe, gdyż bukmacherzy nie są instytucjami charytatywnymi i nie będą od ręki rozdawać graczom pieniędzy. Niemniej jednak jest to rodzaj bonusu, na który zdecydowanie warto jest zwrócić uwagę.

Promocje bukmacherskie – cashback

Cashback zwany jest także zakładem bez ryzyka. Pojęcie cashback na pewno jest Wam znane z codziennego życia, gdzie najczęściej oznacza zwrot części wydanej kwoty na zakupy. Nie inaczej jest w przypadku firm bukmacherskich. Zakład bez ryzyka polega na obstawieniu kuponu za kwotę, którą wpłacimy na swoje konto, ale z zastrzeżeniem, że jeśli typ okaże się nietrafiony, stawka wraca do gracza. Oczywiście nie cała, bo trzeba odliczyć wartość podatku od postawionego kuponu, niemniej jednak jest to bardzo ciekawy rodzaj bonusu. 

Cashbacki są jednorazowe (chyba że mowa o np. kolejnej edycji promocji, wtedy gracze mogą skorzystać z nich ponownie) i mają określony górny limit kwotowy. Zazwyczaj jest to kilkaset złotych, więc dużo lepiej niż w przypadku freebetów, ale też jest to spore ograniczenie dla osób, które chciałyby poszastać pieniędzmi. Cashbacki oferowane są nie tylko nowym graczom, ale i stałym bywalcom bukmachera. W tym drugim przypadku są jednak dużo mniejsze. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W porównaniu do freebetów cashbacki posiadają jeden duży minus. Większość tego typu ofert wymaga od gracza wykonania kilkukrotnego obrotu odzyskanymi środkami. Jest to znaczne utrudnienie, gdyż bardzo często obrót trzeba wykonać w określonym czasie, a do tego pojawiają się też dodatkowe wymagania w postaci minimalnej ilości zdarzeń, czy konkretnego kursu.

Bonus od depozytu

Bonus od depozytu to najczęściej spotykany typ promocji przeznaczonej dla nowych klientów bukmachera. W tym przypadku konieczna jest wpłata na konto u buka. W zależności od warunków bukmacher przyznaje wtedy dodatkową pulę pieniędzy, która trafia na tzw. konto bonusowe. Zazwyczaj mamy do czynienia z podwojeniem wpłaty, choć zdarzają się też i inne mnożniki.

Bonusy od depozytu są ogromne. Często sięgają nawet kilku tysięcy złotych. Niestety pieniędzy tych nie zobaczymy od razu na swoim koncie bankowym. Zdobycie ich często jest niezwykle wręcz trudne. Bonus od depozytu obwarowany jest szeregiem różnych warunków, które muszą zostać spełnione, zanim będzie można go wypłacić na konto bankowe. Szczególnym utrudnieniem jest konieczność dokonania kilkukrotnego obrotu kwotą bonusu, w określonym czasie.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Dorzucając do tego fakt, że obrót wykonać trzeba na kuponach o konkretnym kursie, który często nie jest niski, uzyskanie tych pieniędzy od bukmachera jest niemałą sztuką. Tym bardziej jeśli mówimy o osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z typowaniem. Wymóg obstawiania kuponów o określonych kursach, a także konieczność zmieszczenia się w limicie czasu sprawia, że dochodzi stres, a ten nigdy nie jest dobry.

Programy lojalnościowe

O ile większość bukmacherów jak STS czy eFortuna hojnie nagradza osoby, które zdecydują się zarejestrować nowe konto, tak stali bywalcy często traktowani są po macoszemu. Wierni typerzy mogą liczyć wyłącznie na drobne bonusy i promocje bukmacherów, zdarza się jednak często, że otrzymują oni w zamian dostęp do programów lojalnościowych, które z roku na rok stają się co raz popularniejsze wśród graczy i firm bukmacherskich w Polsce. Te nie są tak atrakcyjne jak bonusy powitalne, ale za to mają jeden ogromny plus. Działają przez cały czas. Nagrody przyznawane są najczęściej pod postacią punktów, które później można wymienić na wartościowe przedmioty, bilety na mecze lub też darmowe zakłady. Tego typu atrakcje raczej nie wpadną w ręce osób obstawiających rekreacyjnie, bo żeby zdobyć odpowiednią liczbę punktów, należy wpierw sporo się naobstawiać, ale jak to mówią „ziarnko do ziarnka…”.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Istnieją także konkursy, które często pojawiają się przy okazji większych wydarzeń sportowych. Tam do wygrania są zazwyczaj naprawdę grube nagrody, jak np. luksusowe samochody, a nawet mieszkania, ale raz, że ciężko takowe zdobyć, a dwa, nie zdarza się to zbyt często.

Czy warto korzystać z bonusów bukmacherskich?

Pytanie to można nazwać retorycznym. Jeśli ktoś coś daje, oczywiście, że warto to wziąć. Mowa tu szczególnie o freebetach oraz cashbakach, które nie są trudne do uzyskania przez osoby rozpoczynające swoją przygodę z bukmacherką. Jest to po prostu opcja na prosty i łatwy pieniądz, dzięki któremu można podbić nieco wysokość środków na koncie. Nieco inaczej wygląda sprawa z bonusami od depozytu. Nad skorzystaniem z tej promocji warto się zastanowić. Dlaczego? Przede wszystkim chodzi tu o ogromną trudność w uzyskaniu tego bonusu. Jeśli czujecie się na siłach i wiecie, że przez najbliższe dwa-trzy miesiące (w zależności od wymagań danego bukmachera) będziecie stawiać przemyślane kupony za niemałe stawki, możecie pokusić się o skorzystanie z bonusu.

Jeśli jednak bukmacherka ma stanowić dla Was odstresowanie i zamierzacie grać wyłącznie za drobne, wtedy nie ma sensu zabierać się nawet za próbę zdobycia danej kwoty. Wymagania, którymi obłożone są bonusy od depozytu, są naprawdę duże, dlatego też mało kto jest w stanie im sprostać.

Podsumowując więc, bonusy bukmacherskie to świetna opcja dla nowych typerów, należy jednak korzystać z nich rozsądnie. Rozpoczynając swoją przygodę z bukmacherką lepiej odpuścić próby zdobycia bonusu od depozytu i skupić na nabieraniu doświadczenia. W Polsce istnieje kilkanaście firm bukmacherskich, więc nawet jeśli nie skorzystacie z promocji na start u jednego z nich, zawsze pozostają kolejni.

5 / 5. Ocen: 4

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Które promocje bukmacherskie są najlepsze?

spot_img