Legalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online.

Jak dobrze wiadomo większość lig piłkarskich została zawieszona, a tym samym ciężko jest obstawiać mecze. Jednak nie można zapominać, że bukmacher STS posiada w swojej ofercie Betgames, czyli gry w karty online. Poza tym aktywna jest promocja graczom,w której to mogą otrzymać pewne 25 złotych i to co tydzień.

Legalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online.
STS Betgames online. Bonus bez depozytu

STS Betgames online. Bonus bez depozytu

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames” skierowana jest to każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Trzeba mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, po czym trzeba przejść w zakładkę „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”.

Następnie można już obstawiać gry karciane, czyli pokera, wojnę i bakaret. Warto jest mieć na uwadze, że to wszystko legalnie i bez żadnych ograniczeń.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO, których kurs łączny nie może wynosić mniej niż 2.00. Też nie można zapominać, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Betgames.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 2 złote, ale z tej oferty są wykluczone zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

legalny bukmacher betclic bonus 2020
Kod promocyjny Betclic na darmowy bonus bez ryzyka

Bukmacher STS dokona zsumowana stawek na koniec okresu rozliczeniowego za przegrane zakłady po czym przyzna bonus o wartości 10%, czyli:

Przykład: Można suma stawek za przegrane kupony wyniosła 150 złotych. W zamian bukmacher STS przyzna bonus graczowi o wartości 15 złotych.

Użytkownik nie może zapominać, że każdego dnia tygodnia może liczyć na jeden bonus, który to maksymalnie może wynieść 25 złotych.

Bonus do 20 złotych codziennie na Betgames od bukmachera STS:

Kolejna akcja bukmachera STS na gry karciane to „Pewne 20 złotych na Betgames„. Promocją objęty jest wyłączne pierwszy zakład każdego dnia na Betgames. W promocji biorą udział wszystkie gry karciane jak poker online, wojna i bakarat.

W ramach tej promocji kwalifikuje się kupon SOLO lub AKO, którego kurs łączny nie był mniejszy niż 1.90. W razie przegranej gracz otrzyma zwrot stawki, który może wynieść maksymalnie 20 złotych.

Bonus bez depozytu od STS:

Bukmacher STS online przyznaje darmowe środki graczom w wysokości 29 złotych na sam start i to bez dokonania depozytu. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać te środki.

Natomiast gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na extra gotówkę, ponieważ typer otrzyma bonus równowartości wpłaty, a może ona wynieść maksymalnie nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Legalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online.

spot_img