Legalne karty w STS bez ryzyka. 20 PLN za przegrany kupon!

Legalne karty w STS to propozycja dla tych, którzy nie chcą skupiać się tylko na obstawianiu sportu. Już teraz każdy może sprawdzić, jak zagrać w pokera, wojnę czy bakarata bez ryzyka. Do odebrania jest nawet 20 PLN!

Legalne karty w STS bez ryzyka. 20 PLN za przegrany kupon!
Legalne karty w STS bez ryzyka. 20 PLN za przegrany kupon!

Zwrot kasy na STS.pl

Oferta specjalna dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych w STS. W przypadku konta bukmacherskiego wystarczy wejść na STS.pl, a następnie przejść do formularza rejestracyjnego. Aktualny kod promocyjny to „BETONLINE„, a do zdobycia jest 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy wpłacie!

Dostępne w STS karty to zakłady na to, kto wygra dane rozdanie. W ramach promocji ze zwrotem gracz może postawić zakład AKO lub SOLO i w przypadku przegranej otrzymać pełny zwrot stawki. Maksymalny cashback to 20 złotych, ale kwota ta może być też mniejsza.

legalny bukmacher betclic bonus 2020
Kod promocyjny Betclic na darmowy bonus bez ryzyka

Karty online bez ryzyka

STS bez ryzyka jest promocją, z której każdy może skorzystać tylko jeden raz. Oznacza to, iż typer może otrzymać maksymalnie jeden zwrot. Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie i nie ma znaczenia w jaki sposób gracz sobie je zapewnił.

Czy to na pewno legalne? Owszem, bo STS to firma z licencją, a więc wszystkie oferowane przez nią produkty muszą działać zgodnie z przepisami. Jak dokładnie działają STS Betgames i czy są w stanie zastąpić tradycyjne karty na pieniądze online? Każdy musi to sprawdzić we własnym zakresie!

Na razie tylko jeden bukmacher w naszym kraju oferuje karty online. Nie wiadomo, czy za STS pójdą inni, ale na pewno jest na to szansa. Betgames to bardzo popularny produkt, który ma szansę podbić nasz rynek!

Ciekawi innych promocji? Zapisując się do naszych powiadomień, możecie być pewni, że nie przegapicie niczego, co jest istotne! 🙂


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Legalne karty w STS bez ryzyka. 20 PLN za przegrany kupon!

spot_img