Legalne Zakłady Bukmacherskie PZBUK

Zobacz aktualną ofertę, jakie dla swoich klientów posiadają Legalne Zakłady Bukmacherskie PZBUK. Oto najnowsze informacje, a w nich bonus powitalny, cash-out, promocje okazjonalne i wiele, wiele więcej! Przeczytaj także o tym, jakie opinie na temat tego bukmachera krążą w sieci!

Legalne Zakłady Bukmacherskie PZBUK
Legalne Zakłady Bukmacherskie PZBUK

PZBUK bukmacher online

Legalni bukmacherzy w Polsce to tacy, którzy posiadają niezbędne zgody Ministerstwa Finansów. PZBUk zalicza się do takich, ale możesz nie znaleźć go na oficjalnej liście resortu. Wszystko dlatego, że marką kieruje spółka Cherry Online Polska i to właśnie ta nazwa widnieje w spisie MF.

PZBUK w swojej ofercie posiada zakłady online na wszystkie popularne dyscypliny sportowe. Jego strona internetowa jest prosta w obsłudze, co widać od pierwszego uruchomienia. Nieważne czy odwiedzasz taki portal po raz pierwszy, czy kolejny – na pewno poradzisz sobie z rejestracją bądź samą grą.

Totolotek kod promocyjny. "BETONLINE" - bonus bez depozytu 20 PLN
Totolotek kod promocyjny. „BETONLINE” – bonus bez depozytu 20 PLN

Bonus powitalny PZBUK

Bonus powitalny PZBUK to Darmowy Zakład w wysokości 50 PLN. Okazjonalnie na nowych klientów czeka zamiast tego 150% bonusu od pierwszego depozytu. Jak łatwo policzyć, wystarczy w takich okolicznościach wpłacić 200 PLN, by otrzymać na obstawianie aż 500!

Jeżeli chcesz założyć konto w PZBUK, musisz wejść na oficjalna stronę bukmachera oraz wypełnić formularz online. Podzielony jest on na trzy główne kroki, w których podajemy podstawowe dane na swój temat, a także weryfikujemy konto, wysyłając skan dokumentu tożsamości.

pzbuk sklep gracza
pzbuk sklep gracza

Kod promocyjny PZBUK

Nie wiadomo, czy Polskie Zakłady Bukmacherskie będą chciały uruchomić dla graczy konto tymczasowe. Na pewno byłoby to wygodne, ale plany na ten temat nie są nam znane. Wiemy natomiast, że sama rejestracja nie trwa w PZBUK wyjątkowo długo i na pewno nie można się nią od razu zrażać.

W regularnej ofercie marki PZBUK nie znajdziemy takich produktów jak Wirtualne Sporty. Mamy tutaj do czynienia jedynie ze standardowymi zakładami online oraz obstawianiem LIVE. Nie jest to na pewno propozycja godna uwagi dla bardziej wymagających, co nie znaczy, że nikt nie znajdzie tutaj czegoś dla siebie.

pzbuk obstawianie online
pzbuk obstawianie online

Oferta i Zakłady LIVE

Każdy gracz zarejestrowany w PZBUK może zamykać kupony przed czasem. Dzięki opcji Cash-Out jesteś w stanie zarobić więcej, ponieważ możesz unikać sytuacji, gdy nie trafisz jednego czy dwóch typów. Co bardzo ważne, za korzystanie z tej funkcji nie pobierana jest żadna dodatkowa prowizja!

Do dyspozycji klientów bukmachera oddano także Sklep Gracza, gdzie za swoją aktywność można otrzymać PZBUK kod promocyjny na Zakłady Bez Ryzyka i tym podobne. Niektórych zainteresuje też pewnie fakt, iż w PZBUK dostępne są mecze online NBA, a to wszystko bezpłatnie!

PZUBK aktualne opinie graczy

bukmacher pzbuk opinie graczy
bukmacher pzbuk opinie graczy

Przeszukaliśmy internet, by sprawdzić opinie o PZBUK. Na forach internetowych nie ma tego zbyt wiele, jednak udało nam się wypatrzeć kilka takich, które najlepiej oddają to, co w tym przypadku najważniejsze!

„Bukmacher raczej ze średniej półki. Można czasem znaleźć tu fajne kursy, ale raczej niewiele ciekawego jeśli chodzi o promocje regularne czy bonusy”

„Brakuje mi zdecydowanie aplikacji mobilnej. Granie na telefonie na stronie internetowej nie jest za wygodne, a to właśnie mobilnie najczęściej obstawiam mecze. Może PZBUK pójdzie po rozum do głowy i wreszcie tę opcję wprowadzi!”

„Fajny bonus powitalny na start i sklep gracza z premiami za aktywność. Minus to brak często organizowanych promocji. Jest za to regularna opcja powiększająca wygrane w długich kuponach”.

„Nie jest to legalny bukmacher najwyższych lotów. Strona jest prosta i raczej takich rzeczy trzeba się po niej spodziewać. Początkującym mogę ją polecić, ale tym nieco bardziej doświadczonym – chyba niekoniecznie”


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Legalne Zakłady Bukmacherskie PZBUK

spot_img
PZBUK to bukmacher dla mało wymagających graczy, którym zależy głównie na dobrych kursach i doładowaniach wygranych. Nie znajdziecie tutaj aplikacji mobilnej, co jest sporym minusem.Legalne Zakłady Bukmacherskie PZBUK