Legalny bukmacher Superbet zwraca kasę za przegrane kupony

Jedna z aktualnych promocji bukmachera Superbet jest to „SuperBets na Weekend – Bez ryzyka 20 PLN”. Wystarczy obstawiać mecze, aby liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony do 60 PLN.

Legalny bukmacher Superbet zwraca kasę za przegrane kupony
60 PLN za obstawienie meczy dla każdego

60 PLN za obstawienie meczy dla każdego

Oferta bukmachera Superbet jest bardzo bogata. Jest na pewno co obstawiać tym bardziej, że rozgrywane są mecze w większości dyscyplin. W tym tak popularne, jak piłka nożna, koszykówka, czy też siatkówka.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z promocji „SuperBets na Weekend – Bez ryzyka 20 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę, aż do odwołania u legalnego bukmachera www.Superbet.pl.

Bonusy za obstawienie meczy co weekend:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym to obowiązkowo muszą znajdować się mecze z zakładki „Superbets”.

Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

W przypadku wygranej każdy cała wygrana znajdzie się na koncie każdego typera. Jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ otrzyma bonus o wartości 20 PLN. Łącznie na konto każdego z typerów może trafić nawet 60 PLN.

Kod promocyjny w Superbet:

Zakłady bukmacherskie Superbet online na sam start oferują graczom pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na freebet o wartości 34 PLN bez wpłaty własnej, premię za bonus do 50 PLN oraz pierwszy bezpieczny kupon do 500 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Legalny bukmacher Superbet zwraca kasę za przegrane kupony

spot_img