Liga Mistrzów i zwrot od Milenium. Mecz Napoli – Liverpool z bonusem 20 zł!

Czas na pierwszą kolejkę piłkarskiej Ligi Mistrzów. Zaczynamy od meczu Napoli – Liverpool, na który bukmacher Milenium przygotował zwrot. Na jakiej zasadzie działa promocja z bonusem 20 zł?

Liga Mistrzów i zwrot od Milenium. Mecz Napoli - Liverpool z bonusem 20 zł!
Liga Mistrzów i zwrot od Milenium. Mecz Napoli – Liverpool z bonusem 20 zł!

Milenium bonus na LM 2019/20!

Firma bukmacherska Milenium jako jedna z pierwszych przygotowała ofertę specjalną na Ligę Mistrzów 2019/20. Bonus może przydać się każdemu, gdyż przyznawany jest jako zwrot od przegranego kuponu, a przecież wpadki zdarzają się nawet najlepszym!

Jak działa promocja, co można w niej zyskać, a także jakie są szczegółowe warunki? Te oraz inne pytania znajdą swoją odpowiedź w dalszej części naszego materiału!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Do promocji nie trzeba się zapisywać i jest to pierwsza dobra wiadomość. Druga jest taka, że kwalifikacja odbywa się automatycznie, a wszystko, co trzeba zrobić, to zagrać… kupony bukmacherskie. Jeden z nich musi zawierać typ na mecz Napoli – Liverpool i być zagrany za dokładnie 20 złotych.

Bukmacher z bonusem. Milenium daje 20 zł!

Milenium przyznaje zwrot tylko osobom, które w trakcie promocji zagrają za co najmniej 40 złotych. Kupony mogą być AKO lub SOLO, ale ważne, by postawione były w dniu 17 września, czyli ten wtorek.

Jak bukmacher Milenium przyznaje zwrot? W tym przypadku wszystko sprowadza się tylko do kilku prostych kroków. Istotne jest przede wszystkim to, iż na jedno konto można zgarnąć tylko jeden bonus, natomiast liczy się zawsze pierwszy kupon zagrany na mecz Napoli – Liverpool za 20 zł.

Jakie są na temat bukmachera Milenium opinie? Czy jest to marka, której warto zaufać? Każdy musi sam odpowiedzieć sobie na to drugie pytanie. My z kolei możemy jedynie poinformować, że aktywny kod promocyjny u tego buka brzmi „BETONLINE” i pozwala na zgarnięcia nawet 100 zł na start!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Liga Mistrzów i zwrot od Milenium. Mecz Napoli – Liverpool z bonusem 20 zł!

spot_img