Losowanie Keno online. Do której można grać?

Keno online to ostatnio bardzo częsty wybór miłośników wygrywania dużych pieniędzy. Do której można grać, by mieć szansę na zdobycie nawet 2 milionów złotych?

Losowanie Keno online. Do której można grać?
Losowanie Keno online. Do której można grać?

Keno online – kiedy losowanie?

Nie bez powodu coraz więcej osób pyta się o Keno online. Granie przez internet w tę produkcję jest szybkie, a do wygrania są naprawdę duże pieniądze. Ogromną zaletą są także zasady, które skupiają się wyłącznie na skreśleniu odpowiednich liczb!

W Keno przez internet może grać dosłownie każdy chętny. Nie ma tutaj mowy o wysokich stawkach jak ma to miejsce, na przykład, w Euro Jackpot. W zasadzie każdego stać na postawienie kuponu w Keno, a szansa na wygraną jest co 4 minuty!

betfan darmowy bonus bez ryzyka
Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera Betfan online

Losowanie Keno przez internet

Niestety, nie ma w sieci bardzo wielu szybkich informacji o tym, w jakich godzinach można grąć w Keno. Mówi się, że jest to co cztery minuty, ale w jakich porach konkretnie – już niekoniecznie. Właśnie dlatego powstał nasz materiał.

Jeżeli potrzebujecie informacji z pierwszej ręki, zdecydowanie powinniście wejść na oficjalną stronę Lotto online i tam szukać danych. Gwarantujemy jednak, że nie przeczytacie tam o niczym, czego nie można znaleźć w naszym portalu!

Pierwsze losowanie Keno w ciągu dnia rusza o godzinie 6.34. To wczesna pora, ale już wtedy pula nagród wynosi tyle samo, co w każdym innym losowaniu. Wystarczy chwila, by postawić na konkretne liczby i spróbować swojego szczęścia.

Ostatnie losowanie Keno. O której godzinie?

Warto wspomnieć o opcji, dzięki której można regularnie grać konkretne liczby bez ciągłego przesiadywania na stronie internetowej Lotto. To wygodne rozwiązanie dla osób, które wierzą w to, że czasem szczęściu trzeba pomóc więcej niż raz.

Dzień z Keno kończy się o godzinie 23.54. To właśnie punktualnie o tej porze rusza ostatnie losowanie. I nie ma znaczenia czy gramy w święto, w pracujący poniedziałek czy niedzielę!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy

spot_img