LV Bet – oferta legalnego bukmachera. Co dla starych, a co dla nowych graczy?

LV Bet jest jednym ze świeżych polskich bukmacherów. Pochodzący z Katowic operator swoją działalność rozpoczął w 2016 roku, przebojem zdobywając dużą część rynku przede wszystkim świetnym podejściem do klientów. Skupił się bowiem nie tylko na pozyskiwaniu nowych klientów i oferowaniu im atrakcyjnych bonusów „na start”, ale też na dbaniu o swoich stałych klientów. Jaką dokładnie ofertę przygotował dla obu tych grup?

LV Bet - oferta legalnego bukmachera. Co dla starych, a co dla nowych graczy?
LV Bet – oferta legalnego bukmachera. Co dla starych, a co dla nowych graczy?

LV Bet – oferta dla nowych graczy

Podobnie, jak większość firm bukmacherskich działających legalnie na polskim rynku, LV Bet wychodzi do nowych użytkowników z atrakcyjnym bonusem powitalnym. W jego ramach można pozyskać nawet 1500 złotych na grę. Zostało to rozbite na dwa podstawowe etapy. Uwaga! Na koniec podajemy aktualny kod promocyjny na skorzystanie z promocji Lvbet bonus bez depozytu 2020!

Etap 1 bonusu powitalnego LV Bet

  1. Rejestrujemy się na oficjalnej stronie bukmachera.
  2. Wpłacamy nasze pierwsze pieniądze na konto – minimum 50 złotych, zaznaczając opcję związaną z chęcią dostania bonusu z mnożnikiem.
  3. Dostaniemy bonus o wartości 1% naszej pierwotnej wpłaty, z mnożnikiem x100.
  4. Aktywujemy mnożnik kursu całkowitego x100.
  5. Tworzymy kupon z minimum 3 zdarzeniami i kursem łącznym 2,50 (a kursem na zdarzenie równym 1,25) i stawiamy go z pomnożonym kursem.
  6. Otrzymujemy nawet 1000 złotych bonusowych środków.
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Etap 2 bonusu powitalnego LV Bet

  1.  Dokonujemy drugiej wpłaty, również minimum za 50 złotych.
  2. Powtarzamy wyżej wspomniane kroki – z tym, że nasz mnożnik będzie teraz wynosił 50x.
  3. Odbieramy nawet 500 złotych wygranej.

Dodatkowo, wpisując kod promocyjny „BETONLINE” można otrzymać aż 20 PLN w formie bonusu bez depozytu!

Jeżeli chcemy, możemy skorzystać z bonusu powitalnego 600 złotych na wirtualki. Jak sama nazwa może sugerować, skierowany jest on do osób chcących obstawiać Sporty Wirtualne. Jeżeli jednak skorzystamy z tego bonusu, będziemy musieli zrezygnować z pierwszego etapu głównej promocji powitalnej (drugi etap oraz inne czasowe bonusy wciąż będą dostępne). Sam bonus powitalny związany ze Sportami Wirtualnymi podwoi nam kwotę pierwszego depozytu (nawet do 600 złotych).

LV Bet – oferta dla stałych klientów

Stali klienci firmy bukmacherskiej LV Bet również nie mają na co narzekać. Firma dała im bowiem dostęp do bardzo dobrze działającego programu lojalnościowego o przejrzystych i jasnych zasadach. Nie trzeba się w nim rejestrować – każdy użytkownik, który założy swoje konto w serwisie internetowym bukmachera. Zasady są proste: za każde wydane na zakłady 25 złotych pozyskać można dokładnie 1 punkt LV. Zarobione w ramach programu lojalnościowego punkty możemy wydawać wyłącznie na pieniądze na grę – co jednak ważne, trafiają one na nasze konto główne, a nie na bonusowe. Za każde 100 punktów LV otrzymujemy 5 złotych na darmową grę. LV Bet często udostępnia również wszelkiego rodzaju akcje promocyjne, w ramach których można pozyskać więcej punktów.

Program lojalnościowy nie jest jednak jedyną stałą ofertą dla regularnych klientów bukmachera. Ten daje dostęp również do promocji „bezpieczny kupon 5+” i choć regulaminowo jest ona ograniczona czasowo, powtarza się w bardzo regularny sposób. Każdego tygodnia pierwszy kupon z minimum pięcioma zdarzeniami jest kuponem bezpiecznym – firma zwróci nam nawet 50 złotych (zależy od tego, ile postawiliśmy), przy czym kwota trafi na nasze konto w poniedziałek następujący po tygodniu, w którym zakwalifikowaliśmy się do promocji. LV Bet organizuje także wiele czasowych promocji przeznaczonych wyłącznie dla stałych klientów. Istnieje też możliwość polecania usług bukmachera znajomym – ona również działa stale. Jeżeli polecimy naszego znajomego i poinformujemy o tym obsługę, dostaniemy 20 złotych na nasze konto (znajomy również otrzyma taką kwotę).

Legalny bukmacher LV Bet
Legalny bukmacher LV Bet

Czy LV Bet to dobry wybór? Podsumowanie informacji

Choć LV Bet na naszym rynku istnieje stosunkowo od niedawna, już teraz poziomem usług oraz swoją ofertą promocyjną zarówno dla nowych, jak i stałych użytkowników pokazuje, że zamierza walczyć o odbiorców w sposób zaciekły i na pewno skuteczny. Decydując się na jego usługi możemy mieć pewność, że bukmacher nie tylko zapewni nam solidny start z atrakcyjnym bonusem powitalnym, ale też da dostęp do dobrze zrealizowanego programu lojalnościowego oraz promocji dostępnych dla nas również długo po rejestracji.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: LV Bet – oferta legalnego bukmachera. Co dla starych, a co dla nowych graczy?

spot_img