LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

W niedzielę zakończył się Wimbledon, a przed nami kolejne turnieje tenisowe. W tym tygodniu mężczyźni będą rywalizować, m.in. na kortach w Umag, gdzie to bukmacher LvBet z okazji tej imprezy oferuje swoim graczom promocję. Wystarczy zagrać kupon, aby liczyć na zakłady bez podatku.

LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%
O 14% większe wygrane u bukmachera LvBet na zakłady z tenisa

O 14% większe wygrane u bukmachera LvBet na zakłady z tenisa

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który to posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna graczom jest w dniach trwania turnieju w Umag, czyli 15-21 lipca.

Chcąc wygrać większą gotówkę o 14% nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju mężczyzn w Umag. Operator dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka kuponu jest dowolna za jaką zagra gracz, ale trzeba pamiętać, ze z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe!

Warto jest pamiętać, że limit kuponów na jednego użytkownika nie jest określony.

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Po spełnieniu warunków tej promocji, a także jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%!

Bonus 20 PLN bez wpłaty własnej!

Warto jest pamiętać, że bukmacher LvBet należy do tych operator, którzy oferują darmowy bonus i to bez dokonania żadnej wpłaty. Należy dokonać rejestracji konta, aby otrzymać darmową gotówką do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak należy pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny podczas rejestracji BETONLINE.

Poza tym gracze, którzy dokonają dwóch pierwszych depozytów mogą liczyć na darmowy bonus nawet do 1500 PLN!


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

spot_img