ME U21: Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet

W środę 19 czerwca reprezentacja do lat 21 rozegra drugi swoje spotkanie podczas Mistrzostw Europy U21. Po zwycięstwie nad Belgią, Biało – Czerwoni zmierzą się z Włochami. Z okazji tego pojedynku bukmacher Forbet przewidział promocje, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

ME U21: Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet
Zwrot za przegrany kupon na mecz Polski z Włochami – U21

Zwrot za przegrany kupon na mecz Polski z Włochami – U21

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty może wziąć udział w tej akcji.

Promocja aktywna jest do 19 czerwca do godz. 21:00, czyli początku konfrontacji pomiędzy Włochami, a Polską w ramach Mistrzostw Europy U21.

Nowy kod promocyjny forbet na darmowe bonusy to BETONLINE

Warunkiem podstawowym tej akcji jest zagranie kuponu, na którym będzie znajdować się jedynie typ na zwycięstwo Polski z Włochami podczas Mistrzostw Europy U21. Warto jest pamiętać, że typ musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

ME U21: Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet
Darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi wynosić dokładnie 49 PLN lub 99 PLN. Natomiast kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe są automatycznie wykreślone z tej akcji.

Użytkownik, który dokonał zagrania kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a Polacy nie wygrają swojego pojedynku to typer otrzyma zwrot stawki.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 21 czerwca do godz. 16:00. Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00. Natomiast kurs każdego ze zdarzeń musi wynieść minimum 1.20.


Zakłady bukmacherskie Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: ME U21: Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet

spot_img