Minecraft: Edycja Edukacyjna

Rozrywka może też być, jak się okazuje bardzo dobrym rozwiązaniem edukacyjnym. Przykładem jest edycja edukacyjna Minecraft. To hasło zna każde dziecko, które już zaczęło się bawić klockami lego. Wirtualny świat, w którym można stać się prawdziwym twórcą i kreatorem nowych przestrzeni i obiektów, w końcu doczekał się opcji typowo edukacyjnej. Edycję tę zaprojektowano w ten sposób, aby odpowiadała na potrzeby uczniów, ale również nauczycieli. Skąd narodził się ten pomysł? Chodzi z pewnością tutaj o do pewnego stopnia przechytrzenie, dzieci, które czasami bardzo trudno jest zmusić do wytężonej pracy i nauki. Okazuje się, że analogicznie tak samo jak dorosłych może zainteresować kasyno internetowe, tak samo dzieci są zafascynowane tym wirtualnym światem do tego stopnia, że nie chcą robić nic innego. Przygotowując więc wersję edukacyjną, niejako tylnymi drzwiami będziemy wdrażać wiedzę w maluchy w różnym wieku. Poprzez zabawę nawet całkowicie nieświadomie dzieci będą się uczyły nowych rzeczy.

Minecraft: Edycja Edukacyjna

Koniec z nudą podczas nauki

To rozwiązanie wydaje się idealnym, aby znaleźć złoty środek walczący z nudą dzieci. Jak wiadomo, po jakimś czasie nawet najzdolniejsi uczniowie są po prostu znudzeni. Teraz właśnie dzięki MineCraft pojawiły się nowe możliwości. Pedagodzy i nauczyciele cieszą się, że z dużą pomocą przyszedł właśnie internet. Doba cyfryzacji to jak się okazuje wiele rozwiązań typowo edukacyjnych. Dzięki nowemu zestawowi map, których mamy aż kilkanaście oraz kolejnych modyfikacji gry, uczniowie mają możliwość uczenia się konkretnych dziedzin w trakcie przemierzania wirtualnego świata. Zwróćmy też uwagę, że wszystkie modyfikacje są udostępnione za darmo. Z kolei sama instalacja będzie się odbywać poprzez odpowiednie narzędzia w programie startowym Minecraft. Najważniejsze jest tutaj oczywiście ogromne zróżnicowanie modyfikacji. Powinny zadowolić nawet najbardziej wybrednych graczy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zróżnicowane mapy

Na nudę maluchy podczas nauki na pewno nie będą narzekać. Co nowego pojawia się w wersji edukacyjnej? Mamy udostępnioną m.in. stację kosmiczną ISS. Poza tym pojawia się także Góra Olimp albo miasto Waszyngton. Nie brakuje także czegoś dla prawdziwych małych mózgowców. W tej kolekcji udostępnione są trochę bardziej skomplikowane modyfikacje. Zostały zaprojektowane z myślą o uczniach, którzy już chcą się uczyć podstaw programowania. Dobrą wiadomością jest również to, że możliwe, że oferta będzie jeszcze powiększona. W przyszłości mogą, więc się pojawić kolejne paczki do pobrania. Przy okazji wspomnimy, że ta nowa zawartość jest rezultatem wysiłków nie tylko i wyłącznie deweloperów, którzy są odpowiedzialni za stworzenie Minecraft. Swój udział w tworzeniu najnowszej edycji miały także osoby najbardziej zafascynowane grą i zaangażowane w ten nowy projekt. Ostatecznie rezultaty ich pracy umieszczono wśród bardzo szczegółowo wybranych narzędzi do nauki.

Wspólna nauka w świecie klocków

Dobrą wiadomością dla miłośników wspólnej zabawy jest również to, że produkcja dostosowana do potrzeb szkolnictwa gwarantuje nam udoskonaloną opcję multiplayer. Tryb dla wielu graczy przewiduje maksymalnie 40 osób, a więc całkiem sporo. Dzięki temu można rzeczywiście o wiele szybciej zgłębiać wiedzę z obszaru języków obcych, ale także matematyki i fizyki. Poza tym uczniowie mają możliwość uczenia się, współpracy i komunikacji. Ważne jest również to, że opcja edukacyjna właściwie niczym nie różni się w sferze mechaniki od pierwotnej wersji. Dzięki temu dzieci, które znają już tę grę, będą doskonale zorientowane w tym, jak grać, a jednocześnie się uczyć.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Minecraft: Edycja Edukacyjna

spot_img