Misja Strzelec: odbierz bonus o wartości do 120 PLN w Betclic

Przed nami wieczory związane z meczami reprezentacyjnymi w piłkę nożną. Na tą okazję legalny bukmacher Betclic nagradza graczom bonusami za wytypowanie strzelców bramki w ofercie „Misja Strzelec”.

Misja Strzelec: odbierz bonus o wartości do 120 PLN w Betclic
Pewne bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Pewne bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Spotkań piłkarskich w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami mecze towarzyskie, barażowe o EURO oraz w Lidze Narodów. W dodatku będziemy mogli obserwować występy Biało – Czerwonych, którzy chociażby już w środę zagrają z Włochami.

Bukmacher Betclic natomiast oferuje promocję „Misja Strzelec”, która to dostępna jest w dniach od 07.10.2020 od godz. 11:00 a 14 października 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać obowiązkowo trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Typuj mecze i wygrywaj bonusy

Promocją „Misja strzelec” są objęte zakłady SOLO, ale też i AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • stawka minimalna 20 PLN
  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.8
  • na zakładzie musi znajdować się zdarzenie specjalne (np: strzelec gola, strzelec pierwszego gola, zawodnik strzeli i jego zespół wygra, etc.) w dowolnych meczach piłkarskich rozgrywanych między 7 października od godz. 11:00 a 14 października do godz 23:59.
Betfan kod promocyjny na bonus
Kod promocyjny na bonus bez ryzyka w Betfan

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji i jeśli zostanie on rozliczony, jako wygrany użytkownik otrzyma premię. Jej wysokość uzależniona jest wyłącznie od trafionych kuponów:

  • 1 zakład – bonus w wysokości 20 PLN
  • 3 zakłady – bonus w wysokości 60 PLN
  • 5 zakładów – bonus w wysokości 120 PLN

Nagrody na kontach zwycięzców znajdą się najpóźniej do 16 października do godz. 16:00.

Bonus do 550 PLN na start u legalnego bukmachera Betclic

Bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim swoim nowy typerom pierwszy zakład bez ryzyka w ofercie powitalnej. Użytkownik, który chce skorzystać z Cashbacka musi koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Zakład okazał się wygrany? To super. Cała kwota trafi na konto użytkownika. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, za jaką został zawarty kupon do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Misja Strzelec: odbierz bonus o wartości do 120 PLN w Betclic

spot_img