Mobilny bonus STS. Voucher w aplikacji na 40 PLN!

Bukmacher STS na eliminacje Ligi Mistrzów przygotował 40 PLN dla każdego, kto pobierze aplikację mobilną do obstawiania. Chcesz zgarnąć taką premię? Dowiedz się szczegółów na jej temat już teraz!

Mobilny bonus STS. Voucher w aplikacji na 40 PLN!
Mobilny bonus STS. Voucher w aplikacji na 40 PLN!

Bonus 40 PLN w STS online!

W ramach promocji każda osoba ma prawo maksymalnie do jednego bonusu. Prezent od bukmachera STS nie może wynieść ani więcej, ani mniej niż 40 PLN.

Oferta przygotowana przez STS dostępna jest jedynie dla tych, którzy wcześniej nie pobierali aplikacji na smartfony. Jeżeli korzystasz juz z takiej, nie masz możliwości zgarnięcia premii.

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Voucher za darmo – aplikacja STS

40 PLN voucher jest do odebrania tylko do końca 10 lipca. Przyznawany jest z okazji startu eliminacji Ligi Mistrzów 2019/20!

Aplikacja mobilna od STS jest do pobrania na urządzenia z systemami iOS oraz Android. W przypadku tego drugiego należy udać się na stronę bukmachera i tam znaleźć instalkę do apki.

Bukmacher STS cały czas daje nie tylko tego typu bonusy, ale także pozwala na zgarnięcie startowej premii za samą rejestrację! Jeżeli nie masz jeszcze nie masz konta w tym portalu, właśnie na taki bonus możesz liczyć!

Warto pamiętać, że obecnie aktywny jest w STS kod promocyjny, który daje 29 PLN bez wpłaty na konto każdego nowego gracza. Przy zapisywaniu się do buka wystarczy użyć kodu promocyjnego „BETONLINE„!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

spot_img

Najlepsi bukmacherzy

spot_img