Nagrody dla najlepszych typerów UFC 272 od Fortuny. Pula nagród 20 000 PLN

Już w najbliższy weekend emocji na pewno nie powinno brakować, ponieważ dojdzie do gali UFC 272. A w dodatku każdy z typerów można liczyć na dodatkową gotówkę, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Nagrody dla najlepszych typerów UFC 272 od Fortuny. Pula nagród 20 000 PLN
Bonusy dla typerów za obstawienie UFC 272

Bonusy dla typerów za obstawienie UFC 272

A trzeba powiedzieć, że ciekawych walk na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Jacoby vs Oleksiejczuk, Covinghton vs Masvidal, Holland vs Olivieria, Barboza vs Mitchell.

Natomiast każdy użytkownik ma prawo skorzystać z promocji „Ekspert +”, która jest dostępna na stronie www.eFortuna.pl i aktywna wyłącznie do 5 marca do godziny 23:59.

Bonusy na UFC 272

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest wyłącznie zagranie kuponu wielozdarzeniowego na UFC 272, tzw AKO za minimum 5 PLN, na którym muszą znajdować się następujące potyczki:

  • Jacoby – Oleksiejczuk
  • Nurmagomedov – Kelleher
  • Moroz – Agapova
  • Rodriguez – Yan
  • Turner – Mullarkey
  • Negumereanu – Nzuchukwu
  • Spivac – Hardy
  • Holland – Oliviera
  • Barboza – Mitchell
  • Covington – Masvidal
Nagrody dla najlepszych typerów UFC 272 od Fortuny. Pula nagród 20 000 PLN
500 PLN od Fuksiarz. Kod promocyjny –> BETONLINE

Na każdą z tych walk trzeba oddać typy, które koniecznie muszą być w formacie formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie.

Gracze bukmachera Fortuna, którzy poprawnie wytypowali powyższe mecze, będą mogli liczy na dodatkowe środki. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w eFortunie:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta i wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym na www.eFortuna.pl dokonają aktywacji następujących bonusów.

Już za samo założenie konta gracz otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem.

A to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik otrzyma jej premię, aż do 2100 PLN.


eFortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Nagrody dla najlepszych typerów UFC 272 od Fortuny. Pula nagród 20 000 PLN

spot_img