Najnowszy pakiet dla nowego gracza od Fortuny

Bukmacher Fortuna oferuje nowy pakiet dla osób, które nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera, m.in. zakład bez ryzyka czy bonus 100% od wpłaty.

Najnowszy pakiet dla nowego gracza od Fortuny
Darmowe bonusy dla nowych graczy od Fortuny

Darmowe bonusy dla nowych graczy od Fortuny

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera Fortuny.

Warto jest skorzystać z tej oferty bukmachera, ponieważ już na start oferuje swoim graczom bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN. Chcąc otrzymać taki bonus należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjne BETONLINE.

Nowi gracze mogą również skorzystać z zakładu bez ryzyka, który dotyczy pierwszego kuponu. Jeżeli okaże się, że został on przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

W dodatku można otrzymać bonus w wysokości 100% bonusu. Chcąc go otrzymać trzeba spełnić następujące warunki promocji:

  • do 10 dni od momentu rejestracji dokonać pierwszego depozytu
  • do 30 dni od momentu wpłaty dokonać czterokrotnego obrotu wpłaconej kwoty, np.gracz wpłacić 200 PLN musi dokonać obrotu na kwotę 800 PLN
  • kupon musi spełnić następujące warunki: muszą na nim być minimum trzy zdarzenia, a kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.90.

Spełniając warunki tej promocji bukmacher przyzna bonus w wysokości wpłaty. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

A gracze, którzy posiadają konto u bukmachera Fortuna nie mogą narzekać na brak promocji, które ten bukmacher oferuje bardzo często swoim graczom. Dodatkowo oferta tego operatora jest bardzo bogata zarówno przedmeczowa jak i na żywo.

Poza tym Ci gracze, którzy posiadają konto u bukmachera Fortuna mogą w pełni legalnie i za darmo korzystać z TV Fortuna, gdzie można oglądać mecze online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Najnowszy pakiet dla nowego gracza od Fortuny

spot_img