Najnowszy pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium

Legalny bukmacher Milenium oferuje swoim graczom mega pakiet powitalny, gdzie to na start można już liczyć na ciekawe promocje, jak chociażby: freebet bez wpłaty własnej, bonus równowartości depozytu, czy pierwszy zakład bez ryzyka. To wszystko przy użyciu specjalnego kontu promocyjnego.

Najnowszy pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium
Milenium kod promocyjny na start

Milenium kod promocyjny na start

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera Milenium.

Podstawowy krok tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces nie jest w żadnym wypadku skomplikowany, ani nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Milenium

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Warto jest podkreślić, że jest to jedyny moment, żeby je wpisać.

Po spełnieniu tych punktów gracz otrzyma darmowy freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. W dodatku nie trzeba dokonać depozytu, aby otrzymać te rodzaj bonusu.

Natomiast gracz, który dokona wpłaty może liczyć na darmowe środki równowartości pierwszego depozytu czyli np. gracz wpłacił 800 PLN druga taka sama wartość, ale jedynie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie typera.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Cashback do 115 PLN w Milenium

Warto jest zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pierwszy kupon po wpłacie będzie objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeśli okazał się wygrany, to cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki, gdzie gracz może otrzymać nawet 150 PLN.

Happy Hours u bukmachera Milenium

Codziennie legalny bukmacher Milenium oferuje graczom promocję „Happy Hours„, w której to zwiększa wygrane o 14%. Każdego dnia godziny trwania tej akcji są inne, a dostępne są one na stronie wspomnianego operatora

Chcą skorzystać z tej akcji wystarczy zagrać kupon w czasie trwania promocji, a poza tym musi on spełnić poniższe warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Najnowszy pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium

spot_img