Legalny bukmacher Noblebet daje nowym graczom bonus na start w wysokości ponad 1600 złotych. Jak dokładnie można go otrzymać? Oto aktualne informacje dla każdego zainteresowanego typera!

Noblebet bonus na start. Co można otrzymać?
Noblebet bonus na start. Co można otrzymać?

Noblebet bonus startowy

Bukmacher Noblebet nie należy do popularnych w Polsce, ale prawdopodobnie z biegiem czasu zacznie się to zmieniać. Coraz częściej w sieci pojawiają się dotyczące Noblebet opinie, a sam buk nie może narzekać na brak nowych klientów.

Ile dokładnie wynosi bonus powitalny Noblebet? Nie ma co ukrywać, że to jedno z najczęściej padających pytań. Gracze uwielbiają promocje na start, a więc Noblebet i jego promocja powitalna to ich swego rodzaju oczko w głowie.

bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocja dla nowych graczy Noblebet.pl

Niestety, nie mamy dobrej wiadomości dla tych, którzy liczyli na to, iż w Noblebet premia na start będzie wynosiła najwięcej w kraju. W tej kwestii cały czas prowadzi bonus powitalny Betfan, który wynosi ponad 3000 złotych!

Lepsza wiadomość jest z kolei taka, że Noblebet i tak nie ma się czego wstydzić, bo nowi klienci mogą u niego zgarnąć grubo ponad 1500 złotych! To całkiem niezła suma i to nie tylko dla tych osób, które dopiero raczkują w obstawianiu meczów.

Aby otrzymać premię na start w Noblebet, wystarczy dokonać darmowej rejestracji konta. Kolejny krok to dokonanie trzech pierwszych wpłat, dzięki którym można otrzymać dodatkowe 1650 złotych!

Bonus powitalny Noblebet
⬇️⬇️⬇️

  1. wpłata = Nawet 800 złotych jako bonus 100%
  2. wpłata = Do 800 złotych jako bonus 50%
  3. wpłata = 50 na Wirtualne Sporty online

Opisywana promocja jest dostępna tylko dla nowo zarejestrowanych. Cały czas można jednak korzystać też z innych promocji u tego bukmachera. Na łamach naszej strony piszemy o wszystkich ważnych ofertach dla graczy – również tych, gdzie kasę dostaje się bez depozytu!


Polski Bukmacher Sp. z o.o. zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r. nr PS4.6831.28.2017.  Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.