Obstawiaj Ligę Europy i obierz bonus do 50 PLN

Czas na występy polskich drużyn podczas eliminacji do Ligi Europy. Już w czwartek Lech Poznań. Piast Gliwice i Cracovia stoczą swoje pierwsze spotkania kwalifikacyjne. A typując te pojedynki u bukmachera STS można otrzymać dodatkowe środki.

Obstawiaj Ligę Europy i obierz bonus do 50 PLN
Bonus za obstawienie meczy. Dodatkowe 50 PLN dla typerów

Bonus za obstawienie meczy. Dodatkowe 50 PLN dla typerów

Na pewno nie wszystkie polskie drużyny będą miał łatwe zadanie, ponieważ Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia stoczą swoje pojedynki kolejno z Dynamem Mińsk, Valmierą oraz Malmoe. W szczególności trudna przeprawa czeka Pasy.

Na tą okazję bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną „Wygrywaj i zgarnij dodatkowy bonus do 50 PLN”, w ramach tej akcji typerzy mogą liczyć na dodatkową gotówkę poza wygraną.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Jeśli tak, to musisz mieć na uwadze, że musisz do tej oferty się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl. Poza tym na uwadze trzeba mieć, że ta akcja dostępna jest typerom do 27 sierpnia do godz. 21:00.

Bonus na Ligę Europejską:

W ramach oferty promocyjnej „Wygrywaj i zgarnij dodatkowy bonus do 50 PLN” kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, które zostały zawarte za co najmniej 30 PLN, zaś ich kurs łączny musi wynosić nie mniej niż 1.85.

Poza tym warunek konieczny, jaki trzeba spełnić jest taki, że na kuponie musi znajdować się co najmniej jeden typ z udziałem polskich drużyn, które będą rywalizować w Lidze Europejskiej.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Kupon okazał się wygrany? Super. Cała wygrana trafi na konto gracza. W przypadku wygranej na konto typera trafi cała kwota, a do tego otrzyma extra środki. Wysokość przyznanego bonusu będzie wynikała wyłącznie z tego, za jaką kwotę został zawarty kupon:

  • stawka zakładu 30-149,99 PLN – bonus o wartości 10 PLN
  • powyżej 150 PLN – bonus o wartości 50 PLN

Bonus powitalny w STS online:

Wszyscy typerzy obstawienie meczy u legalnego bukmachera STS mogą rozpocząć od extra bonusu powitalnego, którego łączna kwota wynosi 1229 PLN. A w skład pakietu dla nowych użytkowników wchodzą:

  • darmowe 29 PLN za rejestrację konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim typerom pod warunkiem, że wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE podczas zakładania konta.

Przypomnieć jest warto o hicie, jaki bukmacher STS posiada w swojej ofercie. A mianowicie o usłudze Betgames, gdzie to są dostępne, takie gry jak poker, wojna i bakaret, w które można grać legalnie i to za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Obstawiaj Ligę Europy i obierz bonus do 50 PLN

spot_img