Obstawiaj tenis i wygrywaj więcej kasy. Bonus do 40 PLN od Betclic

Specjalną ofertę promocyjną „Misja tenis” przygotował wszystkim graczom bukmacher Betclic. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony, aby poza wygraną gotówką otrzymać darmowe 40 PLN.

Obstawiaj tenis i wygrywaj więcej kasy. Bonus do 40 PLN od Betclic
Darmowy bonus za obstawienie meczy od Betclic

Darmowy bonus za obstawienie meczy od Betclic

Promocją objęte są wyłącznie kupony, na których znajdują się typy tenisowe. A na pewno jest co obstawiać, ponieważ sezon w wspominanej dyscyplinie się rozkręca.

Wszyscy typerzy, który typują tenis mogą liczyć na dodatkowe kasę. Jednak chcąc udział w akcji „Misja tenis” koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a ta akcja dostępna jest typerom do 4 kwietnia do godziny 23:59.

Misja tenis w Betclic

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjne dopuszczone są wyłącznie zakłady AKO zagrane za co najmniej 20 PLN, a kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.80.

Na każdym kuponie musi znajdować się co najmniej pięć typów, ale wszystkie z nich muszą być z tenisa. Chociaż warto jest zaznczyć, że mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Polski bukmacher sts 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

W przypadku, gdy trzy kupony okaże się wygrane to super. To użytkownik poza wygraną kasą otrzyma premię o wartości 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci zakładu bez ryzyka. Cashback będzie aktywny włącznie wtedy, gdy typer wpisze kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas w przypadku przegranej żaden gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Obstawiaj tenis i wygrywaj więcej kasy. Bonus do 40 PLN od Betclic

spot_img