Wyścigi koni to jedna z dyscyplin, które wręcz muszą kojarzyć się z zakładami bukmacherskimi. Jeżeli masz konto w STS, zobacz, w jaki sposób możesz u tego buka obstawiać gonitwy online. Powiemy też o szacunkowych zarobkach, na jakie możesz liczyć!

Obstawianie wyścigów koni w STS. Jak stawiać na gonitwy?
Obstawianie wyścigów koni w STS. Jak stawiać na gonitwy?

Wyścigi koni STS online

Obstawianie wyścigów koni niektórym wydaje się bardzo skomplikowanym zajęciem. Nie jest to do końca prawda, chociaż na pewno wygrywanie nie przychodzi tutaj od razu. Nie ma jednak przecież w bukmacherce takiej kategorii, która dawałaby zarabiać zawsze i wszędzie.

Dlaczego gonitwy cieszą się tak dużą popularnością? Przede wszystkim dlatego, że bardzo szybko rozliczane są w nich wygrane, a rywalizacja odbywa się cały czas – siedem dni w tygodniu przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

Czy w STS można obstawiać gonitwy?

Legalny bukmacher STS w swojej ofercie nie posiada zakładów na rywalizację prawdziwych zwierząt. Monopol na tego rodzaju grę ma jedynie Totalizator Sportowy, który kieruje, między innymi, słynnym torem na warszawskim Służewcu.

Jeżeli chcesz obstawiać wyścigi koni w STS, musisz liczy się z tym, że będzie to zajęcie polegające na typowaniu zwycięzców w komputerowych rozgrywkach. Nie mamy więc do czynienia z prawdziwymi uczestnikami, a ich wirtualnymi odpowiednikami.

Sporty Wirtualne STS

Wirtualne Sporty STS to nie tylko obstawianie wyścigów koni, ale także psów. Tym razem jednak nie pora pisać więcej na ten temat. Obiecujemy, że wkrótce zajmiemy się także i tą sprawą, bo wiemy, iż jest nią spore zainteresowanie wśród typerów.

wyścigi koni w STS
wyścigi koni w STS

W jaki sposób obstawia się wyścigi koni? Nie potrzebujesz mieć żadnego doświadczenia, by rozpocząć przygodę z tym „fachem”, ale miej na uwadze, że zwycięstwa nie muszą przyjść od razu. Każdy ma nieco inny sposób na obstawianie – jedni grają na faworytów, inni węszą niespodzianki.

Każda z metod obstawiania ma swoje wady i zalety. Najlepiej jest sprawdzić, która ze strategii najlepiej pasuje do nas i naszego stylu. Można do tego celu wykorzystać, między innymi, bonus powitalny. Bukmacher STS daje na start 29 PLN jako premia bez wpłaty i do 1200 PLN przy depozycie numer jeden!

Bonus powitalny STS działa tak:

  1. Wchodzimy na stronę www.STS.pl
  2. Rejestrujemy konto
  3. Kod promocyjny: BETONLINE
  4. Odbieramy 29 PLN bez wpłaty
  5. Przy pierwszym depozycie zgarniamy 100% do 1200 PLN!

Gdzie znajdę wyścigi koni? W STS wystarczy przejść do zakładki „Sporty Wirtualne”. Dostępnych mamy w niej aż pięć dyscyplin, z czego najpopularniejsze to właśnie konne gonitwy oraz piłka nożna. Oprócz wymienionych kategorii dostępne są jeszcze tenis, koszykówka i wyścigi psów.

sporty wirtualne w sts
sporty wirtualne w sts

Ile zarobię na wyścigach konnych?

Co dokładnie można obstawiać i jaką kwotę da się zarobić? Zarobki mogą być wyższe, niż w przypadku stawiania standardowych sportów, ale warto też mieć na uwadze, że niespodzianki wcale nie muszą tu zdarzać się częściej. W Wirtualnych Sportach trzeba też często wykazać się żelaznymi nerwami, a to nie jest domena wszystkich graczy.

W poszczególnych wyścigach można stawiać na to, kto wygra, jaki koń zajmie miejsce w TOP 2 czy TOP 3 oraz jak będzie wyglądała dokładna kolejność na podium. Oczywiście, im trudniej coś przewidzieć, tym więcej można dzięki temu zyskać!


  • www.sts.pl – bonus 29 PLN bez depozytu – kod promocyjny: BETONLINE
  • www.betclic.pl – cashback 500 PLN – kod promocyjny: KOD500
  • www.betfan.pl – zakład bez ryzyka 50 PLN – kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bonus 2020