Obstawianie z bonusem – Ewinner daje na start 1150 złotych!

Aż 1150 złotych na start można otrzymać u legalnego bukmachera Ewinner. Obstawianie z bonusem dostępne jest tylko dla nowo zarejestrowanych, jak dokładnie to działa?

Obstawianie z bonusem - Ewinner daje na start 1150 złotych!
Obstawianie z bonusem – Ewinner daje na start 1150 złotych!

Ewinner bonus na start, czyli kasa na powitanie!

Bukmacher Ewinner działa od niedawna na polskim rynku, wystartował niemal w tym samym czasie co marka Noblebet.pl. Co dokładnie znajduje się obecnie w jego ofercie?

Jeżeli ktoś nie posiada konta na stronie bukmacherskiej Ewinner, może założyć je w każdej wolnej chwili i tym samym skorzystać z premii powitalnej na start. Bonus na dzień dobry to aż trzy prezenty bukmacherskie, które powinny przypaść do gustu wielu miłośnikom obstawiania!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Obstawianie z bonusem to Zakład Bez Ryzyka tuż po założeniu konta, a do tego nawet dwa doładowania konta po dokonaniu przelewu. Jak to właściwie działa? Nie ma w tym nic skomplikowanego!

Zakład Bez Ryzyka i bonus za dwie wpłaty na Ewinner.pl!

Po tym jak gracz rejestruje się w Ewinner, może otrzymać na dzień dobry 150 złotych jako Zakład Bez Ryzyka. Przy drugiej oraz trzeciej wpłacie można z kolei zgarnąć premię 100% do kwoty 500 zł! Łącznie daje to grubo ponad 1000 zł!

Rejestracja w Ewinner nawet najbardziej początkującym nie powinna sprawiać większych problemów. Jakby tego było mało, do zgarnięcia na dobry początek jest premia, jakiej nie znajdzie się na innej podobnej stronie!

Wkrótce kolejne promocje Ewinner na pewno zostaną ogłoszone. O tych najciekawszych poinformujemy was na łamach naszego portalu z newsami i bonusami.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Obstawianie z bonusem – Ewinner daje na start 1150 złotych!

spot_img