Pandemia koronawirusa i nie wiesz co obstawiać? Wirtualne sporty!

Obstawianie sportów tradycyjnych u bukmacherów na całym świecie jest w chwili obecnej znacząco utrudnione. Jest to oczywiście związane z panującą epidemią koronawirusa. Zamknięte są obecnie szkoły, przedszkola, uczelnie, zdecydowana większość punktów usługowych, w tym także lokale firm bukmacherskich. Nie odbywają się tradycyjne rozgrywki sportowe – Mistrzostwa Euro 2020 oraz Igrzyska Olimpijskie przeniesiono już na rok 2021. Jak w takim wypadku obstawiać zakłady bukmacherskie przez internet, skoro tradycyjne mecze się na razie nie odbywają? Takie pytanie zadaje sobie mnóstwo osób. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych sportów są sporty wirtualne. Można je obstawiać przez internet bez względu na okoliczności przez 24 godziny na dobę. Wielu ekspertów od rynku bukmacherskiego od kilku lat już podkreślało, że sporty wirtualne to prawdziwa przyszłość rynku zakładów bukmacherskich. Na czym konkretnie polega obstawianie sportów wirtualnych? Ile można zarobić na obstawianiu sportów wirtualnych online u bukmacherów? Na wszystkie te pytania odpowiadamy w niniejszym artykule. 

Pandemia koronawirusa i nie wiesz co obstawiać? Wirtualne sporty!
Pandemia koronawirusa i nie wiesz co obstawiać? Wirtualne sporty!

Sporty wirtualne – dlaczego warto je obstawiać u polskich legalnych bukmacherów online? 

Sporty wirtualne to jedna z niewielu możliwości, którą obecnie oferują bukmacherzy swoim klientom. Sporty wirtualne to specjalny rodzaj rozgrywek, który jest generowany komputerowo. W tego typu meczach nie biorą udziału prawdziwi zawodnicy, tylko fikcyjni generowanie przez komputer. O przebiegu rozgrywki decyduje specjalny algorytm stworzony przez danego bukmachera. W związku z panującą pandemią koronawirusa popularność sportów wirtualnych z pewnością będzie jeszcze bardziej rosła. 

Na czym konkretnie polega obstawianie sportów wirtualnych? Warto wiedzieć, że obstawianie tego typu sportów praktycznie niczym nie różni się od obstawiania tradycyjnych sportów. Możemy obstawiać tam zakłady na liczbę bramek, wynik meczu, handicapy czy dokładną liczbę punktów. Stawki są naprawdę wysokie i pozwalają na odnoszenie bardzo dużych wygranych. Sporty wirtualne pozwalają na zapewnienie sobie bardzo interesującej rozrywki w czasie, gdy tradycyjne dyscypliny u legalnych bukmacherów nie są dostępne. 

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wygrywanie sporych wygranych na obstawianiu sportów wirtualnych jest na 100% możliwe. Może o tym świadczyć naprawdę bardzo duże zainteresowanie ze strony polskich graczy. Sporty wirtualne są komputerową symulacją wydarzeń sportowych. Tak samo jak w przypadku rozgrywek klasycznych można obstawiać cały szereg zróżnicowanych zakładów na wydarzenia tego typu. Jakie konkretnie sporty wirtualne są dostępne u polskich legalnych bukmacherów? Warto wiedzieć, że dokładna lista dostępnych dyscyplin sportów wirtualnych zależy od indywidualnej polityki prowadzonej przez konkretną firmę bukmacherską. Znajdziemy tam np. piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, wyścigi psów czy nawet wyścigi koni

Obstawianie sportów wirtualnych – szybki werdykt, wysoka wygrana

mecze wirtualne w Fortunie Online
mecze wirtualne w Fortunie Online

Wielką zaletą obstawiania sportów wirtualnych jest także fakt, iż tego typu rozgrywki odbywają się w prawdziwie błyskawicznym tempie. Mecze rozgrywane w ramach sportów wirtualnych trwają znacznie krócej niż tradycyjne mecze, co powoduje, że takie rozgrywki cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich, którym zależy na szybkim werdykcie. Sporty wirtualne są dostępne dla typerów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Wirtualni zawodnicy oraz zwierzęta nie potrzebują żadnych przerw na regenerację, dlatego też sporty wirtualne można obstawiać naprawdę często. Rozgrywki można obstawiać o dowolnie wybranej porze dnia lub nocy. 

Każde wydarzenie ze sportów wirtualnych można śledzić na żywo. Każda firma bukmacherska, która ma w swojej ofercie sporty wirtualne, pozwala wszystkim swoim użytkownikom na śledzenie ich na stronie internetowej. Dzięki temu bardzo szybko możemy dowiedzieć się, czy postawione przez nas zakłady okazały się wygrane. Na swoim komputerze można obejrzeć każde wydarzenie, które nas interesuje, dzięki czemu możliwe jest pozyskanie szerszej wiedzy odnośnie aktualnej dyspozycji poszczególnych drużyn.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Pandemia koronawirusa i nie wiesz co obstawiać? Wirtualne sporty!

spot_img