Pewne bonusy za obstawienie meczy w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN

Legalny bukmacher eFortuna online nagradza wszystkich typerów w akcji „Ekspert +”. Wystarczy poprawnie wytypować najbliższe walki w MMA, aby poza wygraną gotówką otrzymać extra środki.

Pewne bonusy za obstawienie meczy w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN
Extra premia na KSW 56

Extra premia na KSW 56

Wspomniana akcja polega na poprawnym wytypowaniu ośmiu walk z KSW 56 i dwóch z UFC Fight Night, aby otrzymać extra premia. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Dodać jest również warto inny aspekt. A mianowicie, że emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku bardzo ciekawych walk, jak m.in. Materla vs Soldic, Narkun vs, Erslan czy Felder vs Dos Anjos.

Promocja „Ekspert +” dostępna jest graczom wyłącznie do 14 listopada do godziny 19:00 u bukmachera www.eFortuna.pl. Natomiast dodać jest warto, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Extra bonusy dla graczy na KSW 56:

Warto jest mieć na uwadze, że gracz musi oddać wyłącznie typy z oferty przedmeczowej będące w formacie KO,TKO,DSQ / Poddanie / na punkty na poniżej walki:

Pewne bonusy za obstawienie meczy w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN

Nie można rownież zapominać, że każdy typer ma prawo zagrać dowolną ilość kuponów. Jednak stawka każdego z nich nie może wynosić mniej niż 5 PLN.

Betfan kod promocyjny na bonus
Kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka

Użytkownicy, którym uda się poprawnie typować wymienione walki to poza wygraną gotówką otrzymają ekstra premię. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera eFortuna:

Bukmacher Fortuna nowym gracz już na sam start przyznaje 20 PLN za założenie konta i to bez wpłaty własnej.

Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma premię równowartości jej, aż do 2000 PLN. Dodatkowo wówczas pierwszy zaklad jest bez ryzyka do 210 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji wyżej wymienionych bonusów użytkownik koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Darmowe 20 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej + premia do 2000 PLN za depozyt + zakład bez ryzyka do 210 PLN dostępne na www.eFortuna.pl
Kod promocyjny –>> BETONLINE


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Pewne bonusy za obstawienie meczy w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN

spot_img