Pewny zakład 40 PLN na MMA w Betclic

Emocji podczas najbliższego weekendu w mieszanych sztukach walki na pewno nie zabraknie. Bowiem zostaną rozegrane takie gale, jak UFC, Bellator i Armia. Natomiast bukmacher Betclic oferuje graczom promocję „Pewny zakład”, w której za przegrany kupon graczom otrzymają zwrot stawki.

Zwrot stawki za przegrany kupon

Zwrot stawki za przegrany kupon

Śmiało można powiedzieć, że każdy fan mieszanych sztuk walk nie będzie mógł narzekać na nudę w najbliższych dniach. Dojdzie do kilku ciekawych walk, jak m.in. Keith Lee – Vinicius Zani, May – Johnson, Kaczmarczk – Kępa, Rawiński – Kosiorek.

Naprzeciw swoim graczom wychodzi bukmacher Betclic,, który zmniejsza ryzyko przegranej. Jeśli chcesz wziąć udział w promocji „Pewny zakład” musisz się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. W dodatku na uwadze warto jest mieć aspekt, że dostępna jest ona typerom w dniach 10 do 13 września do godz. 23:59.

Zwrot stawki za przegrany zakład na MMA:

Kupon kwalifikujący się w promocji „Pewny zakład” musi być zakładem wielokrotnym, tzw. AKO. Muszą na nim znajdować się cztery zdarzenia z mieszanych sztuk walk, które odbywają się w czasie trwania tej promocji.

Warto jest mieć na uwadze, że typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak kurs całkowity na zakłady bukmacherskie nie mogą być mniejszy niż 3.00.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Twój kupon okazał się wygrany? Super, cała kwota trafi na Twoje konto. W przypadku jednego błędu gracz otrzyma zwrot stawki, który może wynieść do 40 PLN

Bonus powitalny do 550 PLN dla graczy w Betclic

Użytkownik, który podczas rejestracji konta wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 dokona aktywacji Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany typer otrzyma zwrot 100% stawki za przegrany kupon. Może on wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy: Pewny zakład 40 PLN na MMA w Betclic

spot_img