Pewny zakład 40 PLN na MMA w Betclic

Emocji podczas najbliższego weekendu w mieszanych sztukach walki na pewno nie zabraknie. Bowiem zostaną rozegrane takie gale, jak UFC, Bellator i Armia. Natomiast bukmacher Betclic oferuje graczom promocję „Pewny zakład”, w której za przegrany kupon graczom otrzymają zwrot stawki.

Pewny zakład 40 PLN na MMA w Betclic
Zwrot stawki za przegrany kupon

Zwrot stawki za przegrany kupon

Śmiało można powiedzieć, że każdy fan mieszanych sztuk walk nie będzie mógł narzekać na nudę w najbliższych dniach. Dojdzie do kilku ciekawych walk, jak m.in. Keith Lee – Vinicius Zani, May – Johnson, Kaczmarczk – Kępa, Rawiński – Kosiorek.

Naprzeciw swoim graczom wychodzi bukmacher Betclic,, który zmniejsza ryzyko przegranej. Jeśli chcesz wziąć udział w promocji „Pewny zakład” musisz się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. W dodatku na uwadze warto jest mieć aspekt, że dostępna jest ona typerom w dniach 10 do 13 września do godz. 23:59.

Zwrot stawki za przegrany zakład na MMA:

Kupon kwalifikujący się w promocji „Pewny zakład” musi być zakładem wielokrotnym, tzw. AKO. Muszą na nim znajdować się cztery zdarzenia z mieszanych sztuk walk, które odbywają się w czasie trwania tej promocji.

Warto jest mieć na uwadze, że typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak kurs całkowity na zakłady bukmacherskie nie mogą być mniejszy niż 3.00.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Twój kupon okazał się wygrany? Super, cała kwota trafi na Twoje konto. W przypadku jednego błędu gracz otrzyma zwrot stawki, który może wynieść do 40 PLN

Bonus powitalny do 550 PLN dla graczy w Betclic

Użytkownik, który podczas rejestracji konta wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 dokona aktywacji Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany typer otrzyma zwrot 100% stawki za przegrany kupon. Może on wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Pewny zakład 40 PLN na MMA w Betclic

spot_img