Pewny Zakład do 100 PLN w Betclic

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim swoim graczom extra bonusy za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zawrzeć zakład AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Pewny Zakład do 100 PLN w Betclic
Darmowy bonus do 100 PLN od Betclic

Darmowy bonus do 100 PLN od Betclic

A trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obecnie obstawiać, ponieważ oferta na piłkę nożną jest bardzo bogata. W dodatku przed nami takie starcia, jak Czechy vs Walia, Rosja vs Słowacja, Polska vs San Marino, czy też finał Ligi Narodów pomiędzy Hiszpanią z Francją.

Każdy gracz z tej okazji może skorzystać z promocji „Pewny zakład”, która jest aktywna wyłącznie do 10 października do godziny 23:59. Typer, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Pewny zakład w Betclic

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy. Wystarczy zawrzeć kupon AKO, na którym to będą znajdować się minimum cztery mecze, ale wszystkie muszą być z piłki nożnej. Dodatkowo kurs łączny nie może być mniejszy niż 4.00.

W Betclic rejestracja trwa zaledwie kilka minut, po wpisaniu kodu promocyjnego KOD550 graczowi przysługuje bonus aż 550 PLN jako cashback, to jedna z lepszych promocji jakie oferują graczom legalni bukmacherzy w Polsce.

Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

W przypadku, gdy zakład okaże się wygramy to super. Cała wygrana bonus Betclic trafi na konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na bezpieczny pierwszy kupon. Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Pewny Zakład do 100 PLN w Betclic

spot_img