Pewny zakład na europejskie puchary od Betclic

Przed nami trzy bardzo ciekawe wieczory związane z europejskimi pucharami. W dodatku każdy z graczy może skorzystać z extra promocji bukmachera Betclic, czyli „Pewny zakład”, w której to można liczyć na bezpieczne 100 PLN.

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom

Dodać jest trzeba również fakt, że emocji na pewno nie zabraknie w najbliższych dniach, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących potyczek, jak m.in. PSG vs Manchester City, Juventus vs Chelsea, czy też Legia Warszawa vs Leicester.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana akcja aktywna jest wyłącznie do 30 września do godziny 23:59.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO, który musi to spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, które muszą pochodzić z europejskich pucharów
  • kurs łączny nie mniejszy niż 4.00
  • co najmniej cztery zdarzenia na kuponie
Bonus bez depozytu w Superbet

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki. Maksymalnie może ona wynieść nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to każdy gracz może liczyć na Cashback. Będzie on aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot 100% stawki za jaką zagrał swój pierwszy kupony. Wynieść ona może nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy: Pewny zakład na europejskie puchary od Betclic

spot_img