Pewny zakład na europejskie puchary od Betclic

Przed nami trzy bardzo ciekawe wieczory związane z europejskimi pucharami. W dodatku każdy z graczy może skorzystać z extra promocji bukmachera Betclic, czyli „Pewny zakład”, w której to można liczyć na bezpieczne 100 PLN.

Pewny zakład na europejskie puchary od Betclic
Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom

Dodać jest trzeba również fakt, że emocji na pewno nie zabraknie w najbliższych dniach, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących potyczek, jak m.in. PSG vs Manchester City, Juventus vs Chelsea, czy też Legia Warszawa vs Leicester.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana akcja aktywna jest wyłącznie do 30 września do godziny 23:59.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO, który musi to spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, które muszą pochodzić z europejskich pucharów
  • kurs łączny nie mniejszy niż 4.00
  • co najmniej cztery zdarzenia na kuponie
Pewny zakład na europejskie puchary od Betclic
Bonus bez depozytu w Superbet

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki. Maksymalnie może ona wynieść nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to każdy gracz może liczyć na Cashback. Będzie on aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot 100% stawki za jaką zagrał swój pierwszy kupony. Wynieść ona może nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Pewny zakład na europejskie puchary od Betclic

spot_img