Piłkarski bonus. Typuj i otrzymuj bonusy za darmo od Fortuny

Limitowaną ofertę graczom przygotował bukmacher eFortuna onlina. Wystarczy, że gracz zagra minimum jeden kupon, aby otrzymać dodatkową gotówkę. I to niezależenie od tego, jak zakład zostanie rozliczony.

Piłkarski bonus. Typuj i otrzymuj bonusy za darmo od Fortuny
Darmowy bonus za obstawienie meczy

Darmowy bonus za obstawienie meczy

Owszem obecnie oferty bukmacherów nie są zbyt bogate, ponieważ zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona. Jednak w dalszym ciągu chociażby mecze są rozgrywane w ligach białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej.

W związku z tym bukmacher eFortuna przygotował specjalną ofertę promocyjną swoim graczom, w której to typerzy mogą liczyć na darmowe bonusy za obstawienie meczy i to niezależnie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy.

Akcja „Piłkarski Pewniak” trwa w dniach od 17 do 19 kwietnia. Gracz, który chce wziąć w niej udział nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać.

Chcąc otrzymać bonus wystarczy w tych dniach zagrać zakład SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym to będzie znajdować się minimum jeden typ z piłki nożnej. Może on pochodzić z spotkań ligowych w lidze białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej, a także z rozgrywek FIFA20.

Trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej, a minimalna stawka to 10 PLN.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wysokość bonusu jest uzależniona wyłącznie od tego ile gracz zagrał kuponów:

Ilość kuponówWysokość bonusu
1 kupon za min. 10 złbonus 5 zł 
2 kupony za min. 10 złbonus 10 zł 
3 lub więcej kuponów za min. 10 bonus 15 złotych

Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowy bonus na start w eFortunie online:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi już na sam początek najnowszy pakiet powitalny, w którym to typerzy mogą otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy.

Użytkownik, który wpisze hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • premia za depozyt do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu obstawienie meczy jest możliwe wyłącznie online przez internet.


Legalna firma bukmacherska Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Piłkarski bonus. Typuj i otrzymuj bonusy za darmo od Fortuny

spot_img