Piłkarski Jackpot to szansa na 10.000 PLN za obstawianie PKO Ekstraklasy

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertą promocyjną na zmagania w trzydziestej czwartej kolejce PKO Ekstraklasy. Typerzy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć a extra środki, a mianowicie podzielą pomiędzy sobą pule nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Piłkarski Jackpot to szansa na 10.000 PLN za obstawianie PKO Ekstraklasy
Kasa do zgarnięcia za typowanie PKO Ekstraklasy

Kasa do zgarnięcia za typowanie PKO Ekstraklasy

Śmiało można powiedzieć, że ciekawych pojedynków w najbliższej serii PKO Ekstraklasy nie zabraknie. Przed nami chociażby klasyk ligowy, a mianowicie potyczka pomiędzy Lechem, a Legią. Poza tym przed nami takie konfrontacje, jak Lechia vs Cracovia oraz Korona vs Arka.

Nie da sie ukryć, że ciekawą ofertę na najbliższą kolejką zmagań w najwyższej fazie rozgrywkowej w Polsce przygotował bukmacher Betclic. Bowiem typerzy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na darmowe środki, ponieważ pula nagród wynosi 10 000 PLN.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą promocyjną „Piłkarski Jackpot” to musisz się do niej zapisać do 3 lipca do godziny 18:00 poprzez wykonanie dwóch czynności. Najpierw zalogować się na konto na www.Betclic.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocyjnej tej ofert.

Najlepszy typer PKO Ekstraklasy.

W ramach oferty specjalnej „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, które spełniają następujące warunki:

  • wyłącznie osiem spotkań z trzydziestej czwartej kolejki PKO Ekstraklasy
  • typy w formacie 1 lub x lub 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis, które muszą być z oferty przedmeczowej
  • minimalna stawka 10 PLN
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz bukmachera Betclic Polska ma prawo oddać maksymalnie pięć kuponów promocyjnych.

Typerzy, którzy poprawnie wytypują te mecze to oprócz wygranej gotówki będą mogli cieszyć się z darmowych środków. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Betclic kod promocyjny na 550 PLN

Gracz, który wpisze kod promocyjny u bukmachera Betclic –>> KOD550 może zagrać dowolny zakład bez ryzyka. Jeśli okaże się, ze faworyci Cię zawiodą to w zamian otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Użytkownicy, którzy posiadają już konto u tego operatora mogą natomiast skorzystać chociażby z promocji „Betclic Liga„. W zamian za obstawianie meczy, gracze mogą otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Piłkarski Jackpot to szansa na 10.000 PLN za obstawianie PKO Ekstraklasy

spot_img