Podwajamy wygraną za poprawny typ w STS. Bonus do 2280 PLN dla graczy

Już dzisiejszego wieczoru, tj. 29 maja czeka nas spotkanie finałowe w piłkarskiej Lidze Mistrzów, gdzie to Manchester City zmierzy się z Chelsea. Niewątpliwie smaczku temu pojedynkowi dodaje fakt, iż obie ekipy rywalizują ze sobą w Premier League.

Podwajamy wygraną za poprawny typ w STS. Bonus do 2280 PLN dla graczy
Finał Ligi Mistrzów 2021: Bonusy bukmacherskie dla graczy

Finał Ligi Mistrzów 2021: Bonusy bukmacherskie dla graczy

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje promocję „Podwajamy wygraną za poprawny typ”, w której to każdy z graczy może liczyć na ekstra premię nawet o wartości 2280 PLN.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy w pierwszej kolejności się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. A jest ona aktywna do 29 maja do godziny 21:00.

Bonus dla typerów piłkarskiej Ligi Mistrzów:

Zadaniem graczy jest zawarcie kupn pojedynczego , na którym musi znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na wynik końcowy pojedynku finałowego pomiędzy Manchesterem City z Chelsea.

eWinner bonus powitalny
eWinner bonus powitalny

Jeśli zagrany zakład okaże się wygrany to super. Bowiem na konto graczy poza wygrana gotówką trafi również premia wygranego zakładu, a maksymalnie wynieść ona może nawet 2280 PLN.

29 PLN za darmo od STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej. Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza trafi bonus w wysokości dokonanej wpłaty do 1200 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne typerom, którzy wpisali kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Podwajamy wygraną za poprawny typ w STS. Bonus do 2280 PLN dla graczy

spot_img