Postaw kupon w STS – odbierz cashback 200 PLN! Bonus dla każdego do 2629 złotych.

W związku z konkursami w Pucharu Świata w skokach narciarskich legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę powitalną skierowaną do nowych graczy, w której to na start można otrzymać bonus 29 złotych bez wpłaty własnej, premia za depozyt do 1200 złotych oraz pierwszy zakład bez ryzyka (cashback) do 200 złotych. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego. Znajdziesz go poniżej.

Postaw kupon w STS – odbierz cashback 200 PLN! Bonus dla każdego do 2629 złotych.
STS zwrot za przegraną – 200 złotych jako cashback

STS zwrot za przegraną – 200 złotych

Ta akcja skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera STS.

Promocja dostępna jest graczom do 26 stycznia do godz. 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z pakietu powitalnego, czyli bonusu 29 złotych bez wpłaty własnej, premii za depozyt do 1200 złotych oraz pierwszego zakładu bez ryzyka do 200 złotych w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta. Można to zrobić jedynie online na stronie www.STS.pl.

Proces zakładania konta jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię i nazwisko.

Darmowy kod promocyjny STS 2020

Pakiet powitalny zostanie aktywowany jedynie wtedy, kiedy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

W gratisie na koncie typera znajdzie się w bonus o wartości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus do 1200 złotych od STS

Gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki w wysokości wpłaty. Maksymalną premię jaką gracz wpłaci może wynieść nawet 1200 złotych.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Cashback u bukmachera STS

Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 200 złotych. Typer sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na kuponie.

Kupon jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza, zaś w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki. Maksymalnie może otrzymać 200 złotych.

Jednak należy mieć na uwadze, że kupon promocyjny musi zostać rozliczony najpóźniej do 26 stycznia do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Postaw kupon w STS – odbierz cashback 200 PLN! Bonus dla każdego do 2629 złotych.

spot_img