Promocja na UFC Fight Night. Pewne 20 PLN dla graczy

Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom specjalna ofertę na galę UFC Fight Night. Wystarczy, że na zakładzie będzie co najmniej jedno zdarzenie z tej gali, a w zamian gracz otrzyma pewne 20 PLN i to niezależnie od tego, jak zakład został rozliczony.

Promocja na UFC Fight Night. Pewne 20 PLN dla graczy
Darmowa gotówka za obstawienie UFC Fight Night

Darmowa gotówka za obstawienie UFC Fight Night

Fani sztuk walk mieszanych na brak emocji nie mogą narzekać. Bowiem w weeekend odbyła się gala UFC 249. A w najbliższej nocy dojdzie do rywalizacji podczas UFC Fight Night.

Na te wydarzenie bukmacher eFortuna przygotował limitowana ofertę promocyjną „Pewniak na UFC Fight Night”. Ta akcja dostępna jest graczom w dniach od 13 do 14 maja. Warto jest mieć na uwadze, że udziału do tej akcji nie trzeba nikomu zgłaszać, ani się zapisywać.

Pewna gotówka na UFC

W ramach tej oferty kwalifikacja się wyłącznie zakłady AKO oraz MAXIKOMBI, na których musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z UFC Fight Night.

Na zakładzie mogą znajdować się zdarzenia z różnych dyscyplin. Dopuszczone są wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej, które muszą zostać rozliczone do 14 maja do godz. 09:00.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Jednak z tej akcji za wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Gracz, który zagra zakład, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma darmowy bonus o wartości 20 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że środki zostaną przyznane i to niezależnie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus za rejestrację bez depozytu od eFortuny

Zakłady bukmacherskie Fortuna nagradza wszystkich graczy darmowymi środkami już na sam początek. Użytkownik, który podczas zakładania konta wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE dokona aktywacji pakietu startowego.

Po poprawnej weryfikacji danych gracz otrzyma 20 PLN i to bez dokonania depozytu. Otrzymane środki gracz będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Użytkownik, który natomiast dokona swojego pierwszej wpłaty otrzyma bonus jej równowartości. Na konto gracza maksymalnie może wpłynąć 1000 PLN. Typer w dodatku będzie mógł jeszcze skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka, aż do 115 PLN.

Typerzy, którzy posiadają konto już u bukmachera eFortuna mogą skorzystać chociażby z promocji „Happy Hours”. W ramach tej oferty gracze mogą grać bez podatku.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Promocja na UFC Fight Night. Pewne 20 PLN dla graczy

spot_img