Promocja od bukmachera STS na Premier League. Bonus dla każdego gracza.

Przed nami zmagania trzeciej drugiej kolejki angielskiej Premier League. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocją graczom, w której to przynajmniej darmowe bonusy!

Promocja od bukmachera STS na Premier League. Bonus dla każdego gracza.
Bonusy bukmacherskie za darmo

Bonusy bukmacherskie za darmo

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach od dnia 13.01.2020 r. od godziny 00:00 do dnia 15.01.2020 r. do godziny 23:59.

Użytkownik w pierwszej kolejności podczas tej akcji musi dokonać depozytu w wysokości co najmniej 50 PLN, a następnie zagrać z konta głównego kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, którego kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.85.

Istotne w ramach tej akcji jest to, że na kuponie mogą znajdować się tylko zakłady z oferty przedmeczowej na pojedynki dwudziestej trzeciej kolejki angielskiej Premier League!

betfan darmowy bonus bez ryzyka
Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera Betfan online

W najbliższej serii spotkań zostaną rozegrane takie mecze, jak np. Liverpool – Manchester United, Burnley – Leicester czy też Watford – Tottenham.

Stawka minimalna zakładu to 10 PLN, ale w promocji nie biorą udziału zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, którego kupon kazał się wygrany oraz dodatkowo spełnia powyższe warunki promocji to oprócz wygranej otrzyma extra bonus do 50 złotych. Typer, którego kupon został przegrany otrzyma zwrot stawki w wysokości 50%.

Bonus bez wpłaty własnej 2020

Bukmacher STS oferuje graczom darmowe środki już na sam start w wysokości 29 złotych. Chcąc je otrzymać wystarczy założyć konto u bukmachera STS oraz wpisać kod promocyjny „BETONLINE”.

Na bonus 1200 złotych natomiast mogą liczyć Ci gracze, którzy dokonają pierwszej wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Promocja od bukmachera STS na Premier League. Bonus dla każdego gracza.

spot_img