Promocja „Zwrot do 50 PLN LIVE” u bukmachera STS

Przed nami ostatnie mecze w PKO Ekstraklasie. Bukmacher STS na trzydizestą szóstę koleką zmagań w najwyższej fazie rozgryowej w Polsce. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

Promocja "Zwrot do 50 PLN LIVE" u bukmachera STS
PKO Ekstraklasa bonus dla graczy

PKO Ekstraklasa bonus dla graczy

Śmiało można powiedzieć, że ciekawych pojedynków w najbliższej serii spotkań na pewno nie zabraknie, poneważ przed nami takie mecze, jak m.in. Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa, Cracovia vs Lech Poznań, Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty obowiązkowo musi się do niej zapisać poprzez wejscie na stronę www.STS.pl i dołączenie do niej w zakładce „Zwrot do 50 PLN LIVE”.

Bonus 50% za przegrany zakład

Należy wiedzieć, że kupon promocyjny w promocji „Zwrot do 50 PLN LIVE” musi być zakładem AKO, zagrany za nie mniej niż 30 PLN i poza tym kurs łączny zakładu wynosić co najmniej 2.5.

Istotny czynnik w tej promocji jest taki, że na zakładzie musi znajdować się obowiązkowo jeden typ z oferty „LIVE” na zmagania piłkarskie w 36 kolejki PKO Ekstraklasy. Nadmienić jest warto, że na zakładzie mogą być wyłącznie zdarzenia z innych kategorii. Jednak kupon promocyjny musi zostać rozliczony do 15 lipca do godziny 23:59.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalna kwota, jaka może znaleźć się na koncie typera to 50 PLN.

Bonus bez wpłat własnej od STS:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną, w której to na start każdy gracz może otrzymać nawet 1229 PLN. Warunek konieczny, jaki trzeba spełnić jest to wpisane hasła promocyjnego –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. I należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Później gracz, takiej możliwości nie będzie posiadał.

To sprawi, że po poprawnej rejestracji konta na konto użytkownika trafi 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Na kolejny bonus może liczyć ten użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu. Bowiem wówczas otrzyma premię równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.

Nie można zapominać o nowości u bukmachera STS, czyli Betgames. Użytkownicy mogą grać legalnie i to za prawdziwe pieniądze chociażby w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Promocja „Zwrot do 50 PLN LIVE” u bukmachera STS

spot_img