Ranking bukmacherów 2023 – gdzie typować mecze? TOP strony

Ranking bukmacherów 2023 – gdzie typować mecze? Sprawdź TOP strony. Odpowiedź na pytanie, gdzie najlepiej typować nie należy do tych z gatunku najbardziej oczywistych pod słońcem. Konkurencja na polskim rynku internetowych zakładów sportowych jest naprawdę duża, dlatego aby wybrać te najlepsze firmy postanowiliśmy wziąć pod naszą bukmacherską lupę ich poszczególne produkty. Jesteście ciekawi wyników naszych testów? Przed Wami ranking bukmacherów z polską licencją, u których warto założyć konto w 2023 roku. 

ranking bukmacherów 2023
Ranking bukmacherów 2023 – gdzie typować mecze? TOP strony

Ranking bukmacherów 2023 – typuj mecze na stronach z polską licencją

Nowelizacja ustawy hazardowej spowodowała exodus z Polski bukmacherów bez licencji. Co prawda nie pobierali oni 12% podatku obrotowego na każdym kuponie, z drugiej jednak strony brak jakiegokolwiek nadzoru sprawiał, że jakość produktów i bezpieczeństwo środków u wielu z nich pozostawiała sporo do życzenia. 

Od 2017 roku swoje usługi graczom w naszym kraju mogą oferować wyłącznie bukmacherzy z polską licencją, natomiast nikt nie zamyka drzwi przed firmami z obcym kapitałem i coraz więcej serwisów zagranicznych stara się o odpowiednie zezwolenie od Ministerstwa Finansów. 

nowy bonus na start w sts online
Oferta darmowych bonusów powitalnych w STS z kodem: BETONLINE

To z kolei sprawia, że z miesiąca na miesiąc wydłuża się lista legalnych operatorów w Polsce, a jakość oferowanych produktów stoi na tak wysokim poziomie, że tworząc ranking bukmacherów, ma się twardy orzech do zgryzienia. 

To znakomita wiadomość z punktu widzenia nas – graczy, ponieważ w momencie rejestracji konta możemy wybierać ofertę spomiędzy ok. 20 znakomitych firm. Z drugiej jednak strony jak dokonać wyboru, skoro poziom poszczególnych serwisów jest tak zbliżony?! Postanowiliśmy nieco ułatwić Wam zadanie i stworzyliśmy ranking bukmacherów z najlepszymi opiniami typerów

Oferta zakładów – w jaki sposób tworzyliśmy nasz ranking legalnych bukmacherów 2023?

Zanim jednak zaprezentujemy Wam nasze wybory, błyskawiczne wyjaśnienie reguł tworzenia zestawienia jakim jest ranking bukmacherów 2023. Jak się zapewne domyślacie w trakcie naszych testów ustaliliśmy szereg kryteriów i na ich podstawie ocenialiśmy poszczególne produkty.

Co braliśmy pod uwagę w rankingu bukmacherów? W pierwszej kolejności były to m.in.:

 • Jakość oferty zakładów
 • Wysokość pobieranej marży i jakość kursów
 • Atrakcyjny pakiet promocyjny dla nowych graczy
 • Ofertę zakładów i produkty dostępne w sekcji LIVE
 • Promocje okolicznościowe organizowane z myślą o stałych klientach
 • Sprawnie działającą aplikację mobilną
 • Możliwość błyskawicznej rejestracji konta
 • Szeroki wachlarz respektowanych opcji płatniczych
 • Jakość supportu
 • Ofertę na sporty elektroniczne
 • Ofertę na gry karciane i sporty wirtualne 
Ranking bukmacherów 2023 - najważniejsze kryteria
Ranking bukmacherów 2023 – najważniejsze kryteria

Ranking bukmacherów – oferta Superbet, STS oraz Fortuny poza konkurencją na polskim rynku

Dość tajemnic, pora pochwalić się wynikami naszych testów, w których wzięliśmy na warsztat poszczególne produkty, funkcje i opcje zakładów od topowych bukmacherów w Polsce. Nie twierdzimy, że wybór był łatwy, gdyż większość legalnych firm prezentuje bardzo zbliżony, wysoki poziom. 

Ostatecznie w pierwszej kolejności postanowiliśmy natomiast wyróżnić trzech legalnych bukmacherów, którzy naszym zdaniem biją konkurentów na głowę. Ranking bukmacherów 2023 to przede wszystkim serwisy Superbet, STS oraz Fortuna, z których każdy zaprezentował najwyższy możliwy poziom, a gdybyśmy musieli wybrać jednego zwycięzcę, to prawdopodobnie zdecydowalibyśmy się na losowanie. 

Czym najbardziej urzekli nas trzej ww. bukmacherzy? Dlaczego warto zarejestrować się w Superbet? Jakie są mocne strony STS? Dlaczego Fortuna od ponad dwóch dekad wygrywa rozmaite rankingi bukmacherów? Odpowiedzi znajdują się poniżej. 

Ranking bukmacherów 2023 – Superbet to cztery bonusy na start i aż 3754 zł do zgarnięcia z naszym kodem promocyjnym

Mnóstwo atrakcji czeka na nowych klientów legalnego bukmachera Superbet. Każdy z graczy, którzy zdecydują się na rejestrację konta na www.Superbet.pl, będzie miał dostęp do bonusów o łącznej wartości aż 3754 zł, co należy określić jako jeden z najwyższych pakietów powitalnych w Polsce. Warunkiem jest rejestracja konta z naszym kodem promocyjny BETONLINE i spełnienie regulaminu poszczególnych bonusów. A te prezentują się następująco. 

 • Tydzień gry bez ryzyka aż do 3500 zł – z całą pewnością doskonale znacie powitalne zakłady bez ryzyka dostępne na stronach legalnych bukmacherów w Polsce. Firma Superbet gwarantuje nowym klientom powitalny tydzień gry bez ryzyka! Jak to wygląda? Gracz zakłada konto i wpłaca pierwszy depozyt, a następnie przez 7 dni obstawia dowolne kupony z oferty Superbet. Jeśli po tygodniu jego saldo będzie na minusie, wówczas cała przegrana kwota (minus 12% podatek i otrzymane w tym czasie bonusy) wraca do budżetu jako cashback. Maksymalny bonus to aż 3500 zł, a a darmowe środki należy obrócić 2x po kursie minimalnym 1.80. 
 • Bonus 100% od 1. depozytu 200 zł – pierwsza wpłata w Superbet premiowana jest bonusem podwajającym kwotę depozytu. Warunkiem jest wpłata co najmniej 20 zł, maksymalny bonus Superbet to 200 zł, a darmowe środki trzeba obrócić 2x po kursie minimalnym 1.80. 
 • Freebet za aplikację mobilną Superbet 20 zł – gracz ma 7 dni od momentu wpłaty pierwszego depozytu na pobranie, zainstalowanie i zalogowanie się na aplikacji mobilnej Superbet. Po spełnieniu tego warunku na koncie pojawi się freebet bonus 20 zł. Wygrana kuponu za freebet nie wymaga obrotu, lecz można ją od razu wypłacić do banku. 
 • Freebet za kod promocyjny Superbet 34 zł – ten bonus dostępny jest wyłącznie po rejestracji z kodem BETONLINE. Następnie należy dokonać depozytu co najmniej 50 zł, a w budżecie automatycznie pojawi się freebet bonus 34 zł. Darmowy zakład można wykorzystać na dowolnym kuponie, a wygrana nie wymaga obrotu. 

Legalny bukmacher Superbet – promocje okolicznościowe dla stałych graczy

Nie tylko nowi klienci legalnego bukmachera Superbet mogą liczyć na atrakcyjną premię na start z kodem promocyjnym Superbet. Również na stałych graczy czekają ciekawe promocje okolicznościowe, dzięki którym na kontach aktywnych typerów regularnie będą pojawiały się darmowe środki. Ranking bukmacherów 2023 ma być podpowiedzią nie tylko dla tych, którzy polują na wysokie bonusy na start.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Część z takich promocji jest dedykowana pod konkretne wydarzenia i pojawia się w dniu meczu, jak chociażby ciekawe bonusy na mecze Lewandowskiego w barwach Barcelony. Nie brakuje jednak także stałych promocji, z których skorzystać można w dowolny dzień tygodnia. 

 • Super Bets na weekend – w każdy piątek, sobotę i niedzielę można otrzymać zwrot stawki za przegrany kupon. 
 • Super Przewaga – promocja gwarantująca wypłatę wygranej niezależnie od wyniku końcowego. Warunkiem jest pozytywny scenariusz w trakcie meczu. 
 • Super Bonus – im więcej celnych typów na zwycięskim kuponie AKO, tym wyższa kwota bonusu. 
 • Super Spin – gracz raz dziennie może za darmo zakręcić kołem fortuny i wylosować bonus. 
 • Super Szansa – bukmacher wypłaci część wygranej, jeśli na kuponie wielokrotnym niecelny był tylko jeden typ. 

Na co zwrócić uwagę w ofercie zakładów bukmachera Superbet?

Oferta zakładów bukmachera Superbet to jedna z najbardziej kompletnych sekcji tego typu na polskim rynku. Analitycy tej firmy każdego dnia pokrywają setki zdarzeń, a w zależności od pory roku i sezonu liczba obsługiwanych konkurencji przekracza 30 dyscyplin. Do tego mamy kursy na e-sporty oraz kilka sportów wirtualnych, a zatem jest w czym wybierać. 

Bardzo dobrze prezentuje się w Superbet sekcja z zakładami na żywo. Typerzy, których specjalnością są typy LIVE dostaną do ręki wszystkie narzędzia niezbędne do skonstruowania zwycięskiego kuponu (m.in. aktualne statystyki oraz mnóstwo darmowych transmisji w livestreamach). 

Ranking bukmacherów 2023: Superbet – czy warto założyć konto?

Według nas tego typu pytanie jest tym z gatunku retorycznych. Dlaczego? Głównie dlatego, że jakość większości produktów dostępnych w Superbet to górna półka na polskim rynku i widać to po wysokich pozycjach w każdym rankingu bukmacherów. Serwis oddaje w ręce graczy znakomitą aplikację mobilną (m.in. pełnoekranowe transmisje meczów), dzięki której typowanie zakładów w Superbet to prawdziwa przyjemność. 

Na uwagę zasługują także bardzo atrakcyjny bonus powitalny oraz regularne promocje dla stałych graczy. Zawód nie spotka także typerów, dla których liczą się przede wszystkim wysokie kursy, gdyż marża ok. 3% od  Superbet na topowe ligi piłkarskie należy do najniższych w Polsce. 

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Ranking bukmacherów 2023 – STS to trzy bonusy i 1660 zł z naszym kodem BETONLINE

Nasz specjalny kod promocyjny o treści BETONLINE warto także wykorzystać podczas rejestracji konta w serwisie www.STS.pl. Dlaczego? A chociażby dlatego, że każdy gracz, który założy konto w ten właśnie sposób, otrzyma dodatkowy bonus powitalny, a będzie nim premierowy zakład bez ryzyka. Łączna pula darmowych środków od STS gwarantowanych z naszym kodem to aż 1660 zł, a zatem nie warto rezygnować z tej promocji dobrowolnie. 

STS bonus powitalny
STS bonus powitalny
 • Bonus powitalny STS za trzy pierwsze depozyty aż do 1500 zł – po każdej z trzech premierowych wpłat do budżetu w STS można otrzymać darmowe środki bonusowe. Pierwsza wpłata nagradzana jest bonusem 100% aż do 300 zł, druga to bonus 50% aż do 500 zł, a trzeci depozyt daje szansę na bonus 50% aż do 700 zł. Łącznie do zgarnięcia jest zatem 1500 zł, natomiast aby odblokować kolejne bonusy należy najpierw dokonać obrotu poprzednią pulą (obrót 3x po kursie minimalnym 1.91). 
 • Premierowy zakład bez ryzyka za kod promocyjny BETONLINE 100 zł – z tej premii skorzystać mogą tylko gracze, którzy w trakcie rejestracji wykorzystają w STS kod promocyjny BETONLINE i wpiszą go do formularza rejestracyjnego. Wpadka na pierwszym kuponie będzie wówczas oznaczała zwrot stawki aż do 100 zł. Jeśli gracz zagra za depozyt, a nie za bonus, wówczas cashback trafi od razu na saldo główne i będzie można go wypłacić bez obrotu. 
 • STS bonus za zadania 60 zł – nowość w ofercie bukmachera STS to premia za zadania po trzech pierwszych depozytach. Jeśli gracz spełni komplet sześciu misji, wówczas otrzyma gwarantowany bonus o wartości 60 zł.

Polski bukmacher STS – promocje okolicznościowe dla stałych graczy

Bardzo mocną stroną bukmachera STS są okolicznościowe promocje dedykowane pod popularne wydarzenia. Tych specjalnych premii jest całkiem sporo i pojawiają się one dość regularnie, dlatego łowcy bonusów powinni być zachwyceni polityką bukmachera STS w tej kwestii. 

Pomysłowość pracowników STS jest na tym polu naprawdę spora i bez dwóch zdań to również wpływa na wysokie pozycje firmy w każdym rankingu bukmacherów z polską licencją. Konto w STS to bowiem niemalże gwarancja, że jeśli danego dnia swój mecz gra piłkarska reprezentacja Polski lub Lewandowski i jego Barcelona, trwają MŚ, Euro lub tenisowy US Open, to bukmacher odda w ręce graczy ciekawą promkę. 

Zakłady bukmacherskie STS – na co zwrócić uwagę w ofercie bukmachera?

W samych superlatywach można rozpisywać się na temat oferty zakładów bukmacherskich od firmy STS. Klienci tego operatora dostają do ręki kursy na blisko 40 konkurencji sportowych, także tych zupełnie niszowych, jak piłka wodna lub siatkówka plażowa. Do tego dochodzą solidne sekcje z kursami na e-sporty, sporty wirtualne oraz gry karciane. 

Oferta zakładów STS nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających typerów. Przykładowo – bukmacher wystawia swoje kursy nie tylko na topowe ligi piłkarskie w Europie, ale również pokrywa całe mnóstwo niszowych rozgrywek i turniejów, często rozgrywanych w dość egzotycznych krajach. 

Mnóstwo powodów do zadowolenia będą także mieli gracze, których specjalnością są zakłady LIVE. Sekcja z kursami na żywo prezentuje się naprawdę znakomicie, a liczby darmowych transmisji w livestreamach może STS-owi pozazdrościć każdy legalny serwis na polskim rynku. 

Ranking bukmacherów: Dlaczego warto założyć konto gracza w STS?

Jaki rodzaj typerów powinien rozważyć rejestrację konta u bukmachera STS? Według nas każdy! Coś dla siebie odnajdą tam bowiem zarówno początkujący gracze obstawiający topowe ligi, jak i doświadczeni typerzy, którzy szukają value w najbardziej egzotycznych rozgrywkach na drugim końcu świata. 

Bardzo solidnie prezentuje się także aplikacja mobilna STS, która daje błyskawiczny dostęp do wszystkich produktów bukmachera na ekranie smartfona (m.in. transmisje meczów na pełnym ekranie). STS to jednak przede wszystkim gwarancja stabilności i bezpieczeństwa środków, a jeśli nie wierzycie nam na słowo, to polecamy sprawdzić dowolny ranking bukmacherów. 

Ranking bukmacherów 2023 – W Fortuna 820 zł do zgarnięcia z kodem BETONLINE

Fortuna bonus powitalny - ranking 2023
Fortuna bonus powitalny – ranking 2023

Całkiem pokaźna pula darmowych środków bonusowych do wykorzystania podczas dalszej gry czeka na nowych klientów Fortuny. Bukmacher oddaje w ręce graczy trzy bonusy, a podczas rejestracji warto rzecz jasna wykorzystać kod promocyjny o treści BETONLINE. Jakie premie są do zgarnięcia w Fortunie już na starcie?

 • Premierowy zakład bez ryzyka 600 zł – pierwszy kupon po rejestracji konta w Fortunie jest ubezpieczony przez bonus cashback. W praktyce wygląda to w ten sposób, że jeśli graczowi zabraknie szczęścia na premierowym kuponie, to bukmacher zwróci mu całą przegraną stawkę aż do 600 zł. Fortuna wymaga obrotu 1x bonusem cashback, jednak fakt, że nie stawia żadnych warunków odnośnie kursu minimalnego sprawia, że nie powinno stanowić to większego problemu. 
 • Freebet bonus bez konieczności depozytu 20 zł – pierwszy bonus można otrzymać w Fortunie za samą rejestrację konta stałego! Bukmacher nie wymaga w tym kontekście żadnego depozytu, wystarczy pełna weryfikacja danych, a chwilę później w budżecie pojawią się punkty FKP, które można zamienić na darmowy freebet 20 zł. 

Legalny bukmacher Fortuna – bonusy okolicznościowe dla stałych graczy

Sporo ciekawych bonusów czeka na każdego stałego klienta posiadającego konto w Fortunie. Bukmacher ma kilka swoich flagowych promocji dostępnych w trybie non stop, czyli każdego tygodnia, jednak regularnie organizuje także premie specjalne przy okazji jakiegoś ciekawego meczu, turnieju lub gali MMA. 

Które bonusy mieliśmy na myśli, pisząc o flagowych produktach Fortuny? Są to m.in.:

 • Happy Hours – bonus gwarantujący grę bez podatku obrotowego na kuponach AKO. 
 • AKO Bonusy – wygrane nawet o 50% wyższe na kuponach wielokrotnych. 
 • Godziny Mistrzów – grając w określonych godzinach typer otrzyma gwarantowany bonus, jeśli jego kupon okaże się nietrafiony.
 • Poleć przyjaciela – klasyczny bonus za znajomych, którzy założą konto w Fortunie z polecenia gracza. 

Jak prezentuje się oferta zakładów bukmacherskich Fortuny?

Bonusy bonusami, natomiast zawód nie spotka także typerów, którym w momencie rejestracji konta zależy głównie na bogatej ofercie zakładów, solidnych kursach i i szerokim wachlarzu dostępnych opcji. Bukmacher Fortuna oddaje bowiem w ręce graczy wszystkie dostępne narzędzia pomocne w skonstruowaniu wartościowego kuponu. 

Znakomicie prezentuje się oferta Fortuny na najchętniej obstawiane przez graczy dyscypliny. Oddsmakerzy bukmachera wystawiają swoje kursy na każdy liczący się mecz piłkarski, tenisowy, siatkarski lub koszykarski. Powodów do narzekań nie będą mieli eksperci od piłki nożnej. Analitycy Fortuny obsługują bowiem nie tylko topowe ligi, ale do dyspozycji graczy jest także sporo kursów na mniej prestiżowe rozgrywki (np. sporo lig regionalnych w Polsce). 

Rejestracja konta w Fortunie to także doskonały wybór z perspektywy graczy, którzy większość swoich kuponów obstawiają na żywo. Bukmacher oddaje w ich ręce pokaźnych rozmiarów paczkę statystyk meczowych, a przebieg boiskowych zdarzeń można śledzić na Match Trackerze lub transmisji w livestreamie. Podoba nam się także możliwość komunikacji z innymi typerami za pomocą czatu na żywo. 

Ranking bukmacherów: Rejestracja w Fortunie – warto, czy nie warto?

W naszej opinii ofertę zakładów i produkty bukmachera Fortuna powinien przynajmniej raz w życiu przetestować każdy szanujący się typer w naszym kraju. Firma nieprzypadkowo zajmuje tak wysoką pozycję w hierarchii legalnych operatorów w Polsce i regularnie wygrywa rozmaite rankingi bukmacherów.

Dbałość Fortuny o zadowolenie klienta widać już od pierwszych godzin po rejestracji. Przede wszystkim ten bukmacher nie wymaga dowodu osobistego w kontekście konta tymczasowego pozwalającego przetestować ofertę bez wysyłania dokumentów. Nieco mniej doświadczonym typerom przypadną z kolei do gustu bardzo łatwe warunki wszystkich promocji powitalnych (łatwy obrót bonusem cashback oraz darmowy freebet bez konieczności depozytu). 

Ranking bukmacherów 2023 – gdzie warto założyć konto w 2023 roku?

Najlepsi bukmacherzy 2023
Najlepsi bukmacherzy 2023

Jak już wiecie, w naszym rankingu bukmacherów postanowiliśmy wyróżnić trzy ww. firmy, które naszym zdaniem oddają w ręce swoich klientów produkty z najwyższej możliwej półki. I pomimo, że w trakcie naszych testów poszczególne funkcje i opcje zakładów od bukmacherów Superbet, STS oraz Fortuna nieco górowały nad ofertą pozostałych legalnych serwisów, to bylibyście w olbrzymim błędzie sądząc, że świat kończy się na Fortunie, Superbet oraz STS-ie. 

Praktycznie każdy ranking bukmacherów z polską licencją zawiera ponad 20 pozycji, a większość tych operatorów i ich poszczególne sekcje prezentują się naprawdę bardzo, baaardzo solidnie. Czym urzekły nas najbardziej? Którzy operatorzy zasłużyli na dobre opinie wśród graczy i jakie są ich znaki rozpoznawcze? Przekonajmy się!

Promocja powitalna Betfan – trzy bonusy i 1660 zł do zgarnięcia

Jeśli uważacie siebie za łowców bonusów, to bez dwóch zdań nie zawiedzie Was promocyjny pakiet powitalny od bukmachera Betfan. Serwis oddaje w ręce nowych graczy aż trzy ciekawe premie na start, a łączna pula darmowych środków prezentuje się lepiej, niż solidnie. 

 • Cashback bonus 600 zł – pierwszy kupon w Betfan jest zakładem bez ryzyka (warunek to depozyt min. 50 zł). Odzyskać można aż do 600 zł, a darmowe środki wymagają obrotu 1x na kuponach AKO (co najmniej 3 selekcje oraz minimalny kurs łączny 3.80).
 • Freebet bonus 60 zł – wpłacenie depozytu na poziomie 30 zł lub wyższym gwarantuje freebet 60 zł. Za bonus można zagrać dowolny kupon z kursem maksymalnym 33.00. 
 • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł – przy drugim depozycie w Betfan do zgarnięcia jest podwojenie wpłaty, a maksymalna pula to 1000 zł. Bonus wymaga obrotu 3x na kuponach AKO (min. 3 typy, min. kurs łączny 2.50). 

Ranking bukmacherów 2023 – Dlaczego warto założyć konto w Betfan?

Jacy gracze powinni rozważyć rejestrację konta w Betfan? Z pewnością coś dla siebie odnajdą tam typerzy traktujący zakłady śmiertelnie poważnie, jednak oferta bukmachera skierowana jest także to graczy, którym zależy przy okazji na dobrej zabawie. 

Zawsze trzeba pamiętać, że nasz ranking bukmacherów 2023 to tylko podpowiedź. Każdy ostatecznie sam podejmuje decyzję, gdzie chce obstawiać mecze.

Stąd mnóstwo ciekawych, a niekiedy śmiesznych zakładów specjalnych, ale także sporo promocji okolicznościowych dedykowanych pod konkretne mecze. Niektóre bonusy są zupełnie serio (np. cashback za nietrafione typy na reprezentację Polski), a przy innych trudno się nie uśmiechnąć (chociażby pamiętny bonus Bingo Dariusza Szpakowskiego).

Betfan bonus powitalny - ranking bukmacherów
Betfan bonus powitalny – ranking bukmacherów

Bonus na start od bukmachera Fuksiarz – cashback bez obrotu aż do 500 zł

Nowi klienci Fuksiarza mogą zgarnąć tylko jedną premię na start, jednak przy okazji jest to cashback bonus bez obrotu darmowymi środkami, które chwilę później można przelać na rachunek bankowy. 

 • Cashback bonus 50% aż do 500 zł – Fuksiarz zwraca połowę stawki za wpadkę na pierwszym kuponie po rejestracji konta. Należy mieć z tyłu głowy, że bukmacher potrąca przy okazji 12% podatek, a zatem polując na maksymalny bonus 500 zł należy zagrać premierowy kupon za 1137 zł lub więcej. Bonus Fuksiarz nie wymaga obrotu i można go od razu wypłacić. 

Ranking bukmacherów 2023: Rejestracja w firmie Fuksiarz – warto, czy nie warto?

Dlaczego warto założyć konto we Fuksiarzu i kto powinien to zrobić? Według nas jest to bardzo rozsądna propozycja dla typerów, którzy obstawiają sporo piłki nożnej na swoich kuponach. I to z co najmniej kilku powodów. 

Po pierwsze bardzo solidnie prezentuje się oferta zakładów na piłkę nożną. Analitycy Fuksiarza wystawiają kursy na sporo lig (także tych niszowych), a jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest duży wybór zakładów na statystyki meczowe w obrębie poszczególnych spotkań. 

Łowcy bonusów z pewnością docenią promocję Early Payout gwarantującą wcześniejsze rozliczenie kuponu niezależnie od wyniku końcowego (warunkiem jest dwubramkowe prowadzenie drużyny obstawionej przez gracza). Warto docenić także funkcję Fuks Kreator, dzięki której można dodać kilka selekcji z danego meczu na tym samym kuponie AKO. 

Fuksiarz bonus powitalny
Fuksiarz bonus powitalny

Bonus powitalny Betcris – 1400 zł dla nowych klientów bukmachera

W 2022 roku bukmacher Betcris zaprezentował nowy pakiet powitalny, w ramach którego premiuje nowych graczy bonusami za każdy z pięciu depozytów!

 • Bonus 100% od stawki zakładu po 1.depozycie 400 zł – zagraj kupon za min. 50 zł i po kursie min. 1.80, a otrzymasz bonus równy stawce aż do 400 zł. 
 • Freebet za kupon po 2. depozycie 50 zł – obstaw zakład SOLO (stawka min. 50 zł, kurs min. 1.80), a otrzymasz gwarantowany freebet 50 zł. 
 • Bonus 50% od stawki zakładu po 3. depozycie 400 zł – obstaw zakład SOLO (kurs min. 1.80, stawka min. 50 zł), a otrzymasz bonus równy połowie stawki aż do 400 zł. 
 • Freebet bonus za zakład po 4. depozycie 50 zł – obstaw kupon SOLO (stawka min. 50 zł, kurs min. 1.80), a otrzymasz gwarantowany freebet 50 zł. 
 • Bonus 50% od stawki kuponu po 5. depozycie 500 zł – obstaw kupon SOLO (stawka min. 50 zł, kurs min. 1.80), a otrzymasz bonus o wartości połowy stawki aż do 500 zł (przy stawce 1000 zł lub wyższej). 

Ranking bukmacherów: Oferta zakładów Betcris – znakomite zakłady na piłkę nożną

Na stronie legalnego bukmachera Betcris coś dla siebie odnajdą z pewnością eksperci od wszystkich dyscyplin, natomiast według nas jest to serwis stworzony z myślą o typerach piłkarskich. Oferta na piłkę nożną od Betcris to według nas absolutny TOP na polskiej scenie i wystarczy rzut oka, aby się o tym przekonać. Co na to wpływa? 

 • Ponad 550 opcji zakładów na topowe mecze – spotkania w najlepszych ligach europejskich są przez analityków Betcris opakowane w ponad pół tysiąca kursów. 
 • Ciekawe opcje zakładów – posiadacze konta w Betcris dostają dziesiątki zakładów dotyczących statystyk meczowych. Do tego bukmacher wystawia mnóstwo handicapów azjatyckich oraz azjatyckich linii goli. 
 • Bardzo niska marża – podczas gdy nawet serwisy z wyższych pozycji w rankingu bukmacherów na mecze w topowych ligach pobierają marżę ok. 5%, tak w Betcris rzadko kiedy przekracza ona 2%. 

Promocja na start od bukmachera Etoto – bonus 200% od depozytu 

Powiedzieć, że bonus powitalny dla nowych klientów Etoto nie jest najlepszą możliwą wizytówką tego bukmachera to nic nie powiedzieć. Jedyna promocja na start to bonus 200% od pierwszej wpłaty, a do zgarnięcia jest równe 200 zł. 

 • Bonus 200% od pierwszego depozytu 200 zł – z jednej strony bukmacher Etoto gwarantuje najwyższy przelicznik bonusu od depozytu (200%, a nie tak jak większość bukmacherów 100%), z drugiej jednak kwota 200 zł nikogo nie rzuci na kolana. Bonus Etoto należy obrócić 1x na kuponach z min. kursem łącznym 2.50. 

A zatem, skoro mało przekonująco prezentuje się bonus na start od Etoto, to być może więcej powodów do radości będą mieli stali klienci tego bukmachera? Jeszcze czego! Promocje okolicznościowe Etoto wyglądają równie słabo jak bonus na start i nawet nie warto o nich wspominać. Wiemy jednak, że wiele osób nie wyobrażałoby sobie, aby ranking bukmacherów 2023 był bez tej marki.

Ranking bukmacherów: Jakie są mocne strony bukmachera Etoto?

Czytając powyższy fragment możecie się zastanawiać, co firma Etoto robi zatem w rankingu najlepszych legalnych bukmacherów. My jednak wychodzimy z założenia, że owszem, bonusy są fajnym dodatkiem, jednak kluczowym elementem solidnego bukmachera internetowego powinna być jego oferta zakładów. A ta w Etoto prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. 

Sporo powodów do zadowolenia po rejestracji konta w Etoto będą mieli eksperci od piłki nożnej i tenisa ziemnego. W przypadku zakładów piłkarskich bukmacher pobiera jedną z najniższych marż na topowe ligi w Europie, a jego mocną stroną są także ciekawe zakłady długoterminowe na rozstrzygnięcia w poszczególnych rozgrywkach. Z kolei w przypadku zakładów tenisowych należy docenić fakt, że analitycy Etoto pokrywają naprawdę sporo niszowych turniejów, a i kursy należą do najwyższych na polskim rynku.  

Bonus powitalny bukmachera Betclic – cashback bonus 200 zł

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nowi klienci Betclic rejestrujący się z naszym kodem KODBET nie muszą obawiać się wpadki na premierowym kuponie. W przypadku niepowodzenia bukmacher zwróci im bowiem 88% stawki (resztę pochłania 12% podatek obrotowy), a maksymalny bonus od bukmachera Betclic to okrągłe 200 zł. 

Szału zatem nie ma, natomiast nieco korzystniej prezentują się promocje okolicznościowe dla stałych graczy. Każdego dnia skorzystać można z Super Kursów oraz bonusów AKO zwiększających wygrane na kuponach wielokrotnych, a popularne mecze opakowane są w specjalną promocję dedykowaną właśnie im. 

Ranking bukmacherów: Rejestracja konta w Betclic – do kogo skierowana jest oferta bukmachera?

Jeśli nie jest dla Was problemem niezbyt atrakcyjny bonus powitalny, to z poziomu większości produktów od Betclic będziecie raczej zadowoleni. Oddsmakerzy bukmachera pokrywają kilkadziesiąt popularnych konkurencji, a w trakcie naszych testów raczej nie zdarzyła się sytuacja, że nie odnaleźliśmy oferty kursowej na interesujące nas zdarzenie.

Bardzo dobrze prezentują się m.in. zakłady na żywo od Betclic. Każdego dnia bukmacher umożliwia typowanie setek wydarzeń sportowych dookoła świata, a dzięki darmowym transmisjom w livestreamach skonstruowanie zwycięskiego kuponu powinno być ciut łatwiejsze. 

Bukmacher forBET – bonus powitalny aż do 3000 zł

Na nowych klientów forBET czeka jeden z najbardziej atrakcyjnych pakietów powitalnych dostępnych na polskim rynku, a kwota darmowych środków musi robić wrażenie. Warunkiem jest rejestracja konta z naszym kodem promocyjnym BETONLINE i spełnienie kilku warunków bonusu. 

 • Zakład bez ryzyka aż do 1000 zł – bukmacher forBET zwraca nowym graczom stawkę w przypadku niepowodzenia na pierwszym kuponie, a do zgarnięcia jest aż 1000 zł. Cashback bonus forBET wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO (min. 3 typy, kurs min. każdego typu 1.30). 
 • Bonus 100% za drugi depozyt w forBET aż do 2000 zł – jeszcze większa pula darmowych środków czeka na klientów forBET po drugim depozycie. Maksymalny bonus to aż 2000 zł i wymaga on obrotu 2x na kuponach AKO, których minimalny kurs łączny wynosi 2.50. 

Rozczarowanie nie spotka Was także w kontekście bonusów dla stałych graczy. Większość najbardziej popularnych meczów i turniejów jest bowiem opakowana w atrakcyjną promocję okolicznościową, a każdy klient forBET raz do roku otrzyma urodzinowy freebet bonus. Mała rzecz, a cieszy!

Ranking bukmacherów: Którzy gracze powinni rozważyć rejestrację konta w forBET?

W trakcie naszych testów nie dostrzegliśmy wielu słabszych punktów oferty zakładów forBET. Firma wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenia i stawia na sprawdzone od lat rozwiązania, dzięki czemu regularnie zajmuje miejsca w czubie każdego rankingu bukmacherów. 

Zakłady bukmacherskie forBET to zatem solidna oferta na piłkę nożną (sporo kursów na mniej popularne mecze), na tenis ziemny (ciekawe kursy na statystyki w trakcie meczu) oraz e-sporty. Bukmacher współpracuje także na stałe z reprezentacją AMP Futbolu, a kursy na tę dyscyplinę nie są ciągle standardem na polskim rynku. 

Bonus powitalny eWinner – cashback bez obrotu aż do 110 zł i bonus od drugiej wpłaty 500 zł

Rejestracja konta w eWinner z naszym kodem promocyjnym BETONLINE to gwarancja dwóch bonusów powitalnych. Być może kwota darmowych środków nie powala na kolana, ale za to bonus cashback można wypłacić bez obrotu. 

 • Cashback bonus za kod promocyjny 110 zł – aż do 110 zł można odzyskać za wpadkę na pierwszym kuponie po rejestracji (+10 zł za kod BETONLINE). Znamy wyższe zakłady bez ryzyka w Polsce, natomiast eWinner nie wymaga obrotu bonusem cashback, a środki można od razu przelać do banku. 
 • Bonus 50% za 2. wpłatę w eWinner aż do 500 zł – drugi depozyt w eWinner nagradzany jest bonusem 50%. Do zgarnięcia jest tym razem 500 zł, a bonus należy obrócić 6x na kuponach z minimalnym kursem łącznym 2.50. 

Czy bukmacher eWinner ma najlepsze bonusy dla stałych graczy w Polsce? Nie! Czy łowcy promocji opuszczą serwis z pustymi rękami? Też nie! Specjalnością firmy są bonusy gwarantujące grę bez podatku. 

Ranking bukmacherów: Legalny bukmacher eWinner – szczegóły oferty zakładów

Jakie są najmocniejsze punkty w ofercie zakładów od bukmachera eWinner? Według nas powodów do narzekań nie będą mieli typerzy obstawiający wszystkie dyscypliny, natomiast najwięcej powodów do radości czeka ekspertów od koszykówki oraz żużla. 

W przypadku koszykówki powala liczba dostępnych rynków i zakładów na statystyki meczowe m.in. w NBA. Z kolei typerzy żużlowi dostaną do ręki kursy na chociażby pojedynki H2H pomiędzy poszczególnymi żużlowcami. eWinner docenia także graczy z własną inicjatywą, a każdy z nich może zaproponować swój  zakład dzięki funkcji Custom Bet. 

Ranking bukmacherów 2023 – gdzie typować mecze?

Gdzie obstawiać mecze?
Gdzie obstawiać mecze?

Znacie już nasze wybory, gdzie najlepiej typować mecze, a tworząc nasz ranking bukmacherów 2023, skupiliśmy się na trzech kwestiach, a mianowicie ofercie zakładów, jakości sekcji LIVE, a także bonusach i promocjach. Oczywiście dla kogoś z Was znacznie istotniejsza może być solidna aplikacja mobilna lub szeroki wybór opcji płatniczych i my to w pełni rozumiemy. 

Tym, co radzimy mieć z tyłu głowy, jest fakt, że na palcach jednej ręki można policzyć TOP bukmacherów, którzy biją na głowę legalnych konkurentów przy okazji każdej sekcji i każdego produktu. Większość operatorów, nawet tych z czołowych pozycji rankingu bukmacherów 2023 ma swoje lepsze i gorsze strony. 

Dlatego nie warto według nas ograniczać się do wyboru, tylko jednego operatora, lecz założyć konto i wpłacić depozyt w kilku serwisach. Taka strategia, poza oczywistymi profitami wynikającymi z promocji powitalnej zagwarantuje także graczowi dostęp do szerokiej oferty zakładów i najwyższych kursów na danym rynku. 

Jakie TOP strony w 2023 roku są w rankingu?

W rankingu bukmacherów są te o to strony: TSS, Fortuna, Superbet, Fuksiarz, Betfan i kilku innych.

Czy ranking bukmacherów 2023 obejmuje tylko legalne strony?

Tak, ranking bukmacherów obejmuje wyłącznie strony legalnie działające w Polsce.

5 / 5. Ocen: 44

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Ranking bukmacherów 2023 – gdzie typować mecze? TOP strony

spot_img