Rejestracja konta u kilku bukmacherów – czy to legalne i dozwolone?

Rejestracja konta u solidnego bukmachera internetowego to jeden kluczowych aspektów w kontekście regularnych wygranych. A co jeśli zdradzimy Wam, że jedno konto nie wystarczy i że topowi gracze zakładów bukmacherskich wpłacają depozyt do kilku serwisów?

rejestracja u kilku bukmacherów
Rejestracja konta u kilku bukmacherów – czy to legalne i dozwolone?

Jakie korzyści daje posiadanie konta u kilku bukmacherów? Czy jest to w ogóle legalne? Czym kierować się w trakcie wyboru operatora, u którego gracz wpłaci depozyt? Odpowiedź na te i wiele innych pytań odnajdziecie w naszym najnowszym poradniku typera. 

Zakłady bukmacherskie w Polsce – oferta legalnych bukmacherów

Od czego rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich? Rzecz jasna od wyboru operatora internetowego, u którego gracz wpłaci depozyt i będzie u niego obstawiał swoje kupony. Ta z pozoru prosta czynność sprawia niekiedy spore problemy graczom stawiającym swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych, a przyczyn takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka. 

Przede wszystkim niedoświadczeni typerzy mają kłopot z tym, żeby zdecydować się na wybór tego jednego bukmachera, który będzie spełniał wszystkie ich oczekiwania, tzn. będzie oferował szeroki wachlarz zakładów, wysokie kursy, a nowi gracze będą mogli skorzystać z atrakcyjnego bonusu powitalnego. 

Tymczasem okazuje się, że bólu głowy związanego z wyborem bukmachera można sobie zaoszczędzić. Najlepsi typerzy nie ograniczają się bowiem do rejestracji konta w tylko jednym serwisie, lecz wpłacają depozyt do kilku operatorów. Po co? Lista korzyści płynących z takiej strategii jest naprawdę długa, co postaramy się Wam za moment krok po kroku udowodnić. 

Po co konto u kilku bukmacherów? Czy to jest legalne i dozwolone?

Oczywiście posiadanie wielu konta u wielu bukmacherów jest oczywiście dozwolone i legalne w świetle prawa. Możemy posiadać u każdego legalnego bukmachera w Polsce po jednym zarejestrowanym koncie na gospodarstwo domowe, a firm bukmacherskich w naszym kraju jest już ponad 20.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jedną z największych zalet posiadania środków u kilku bukmacherów internetowych jest dostęp do najlepszej możliwej oferty zakładów. Nawet najlepsi bukmacherzy nie pokrywają bowiem wszystkich niszowych rozgrywek i często gracz chciałby obstawić jakiś mecz regionalnej ligi, a okazuje się, że w jego serwisie brakuje na to spotkanie oferty. 

Tego problemu nie mają typerzy posiadający konto u kilku bukmacherów (STS, Betclic, eFortuna czy Fuksiarz). Dzięki temu mogą oni obstawiać wyłącznie te mecze, w których dostrzegają spore value, a nie tylko te, na które kursy wystawił akurat ich bukmacher. Łatwo się chyba domyślić, że znacznie łatwiej wówczas wypracować profity w dłuższej perspektywie i cieszyć się grą u bukmachera i solidnym budżetem przez długie miesiące. 

Od razu odpowiadamy na pytanie, które często zadają nam mniej doświadczeni typerzy. Tak, posiadanie konta gracza w kilku serwisach jest jak najbardziej legalne i w żaden sposób nie narusza regulaminu bukmachera. Oczywiście mamy na myśli wyłącznie sytuację, w której gracz rejestruje konto u legalnego bukmachera jak STS czy eFortuna ze specjalną licencją od Ministerstwa Finansów. 

Rejestracja u kilku bukmacherów – dostęp do najwyższych kursów na rynku

Dostęp do szerokiej oferty zakładów to jedno, a możliwość obstawiania kuponów po najwyższych możliwych kursach to drugie. Żaden bukmacher nie pobiera identycznej marży na wszystkich rynkach i wszystkich dostępnych konkurencjach. Jeden serwis będzie oferował najlepsze kursy na topowe mecze piłkarskie, a inny będzie pobierał najniższą marżę na e-sporty. U jednego będzie się opłacało obstawiać tenis ziemny, a u innego koszykarską NBA. 

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Posiadając konto i środki w kilku serwisach gracz ma gwarancję, że będzie mógł zawsze obstawiać swoje kupony po najwyższych przelicznikach na rynku. Taka strategia powinna być błyskawicznie widoczna w budżecie, gdyż niejednokrotnie kursy na to samo zdarzenie od dwóch różnych bukmacherów różnią się nawet o kilkanaście procent. To kolosalna różnica i nie warto jej lekceważyć. 

Zalety konta u kilku bukmacherów – obstawianie surebetów

Zapewne większość z Was doskonale wie co to surebety, natomiast tym, którzy do tej pory nie spotkali się z takim terminem spieszymy z błyskawicznymi wyjaśnieniami. Surebety to dwa przeciwstawne zakłady na to samo spotkanie (np. Ponad 2,5 goli i Poniżej 2,5 goli), które dzięki atrakcyjnym kursom gwarantują graczowi niewielki zysk niezależnie od wyniku końcowego. 

Przykładowo – gracz obstawia mecz NBA, w którym bukmacher X wycenił zwycięstwo gospodarzy po kursie 2.10, a bukmacher Y płaci za triumf gości po kursie 2.15. Zakładając, że gracz obstawi obie te opcje bez podatku za dokładnie tę samą kwotę (np. 100 PLN) na 100% wygra 110 PLN lub 115 PLN, a zatem w najgorszym razie będzie 15 PLN do przodu. 

Tyle tylko, że obstawianie dwóch zakładów przeciwstawnych na stronie tego samego bukmachera nie jest zbyt mile widziane. Co innego, jeśli gracz posiada kilka kont i gra surebety u dwóch różnych operatorów. 

sts darmowe bonusy na start
Oferta darmowych bonusów powitalnych w STS z kodem: BETONLINE

Oczywiście tego rodzaju pomyłki kursowe i okazje nie będą się przytrafiały każdego dnia, jednak przy odrobinie szczęścia i pracowitości raz na jakiś czas będziecie mieli możliwość postawienia surebeta i cieszenia się z wygranej jeszcze przed końcem meczu. Taki scenariusz może jednak stać się udziałem wyłącznie graczy, którzy będą posiadali środki w kilku serwisach. 

Dlaczego konto u kilku bukmacherów? Uniknięcie limitów na koncie

Czy nam się to podoba czy nie, nawet najlepsi bukmacherzy online mają jedną wspólną, bardzo złą cechę, a mianowicie nie znoszą regularnie wygrywających graczy. Trudno im się dziwić, gdyż skuteczni typerzy są dla nich źródłem strat. 

Co wówczas robią bukmacherzy? Niestety, ale zazwyczaj po zbyt długo ich zdaniem trwającej serii wygranych kuponów nakładają na konto gracza limity, przez które typer nie może zagrać kolejnych kuponów za sporą stawkę. Nie trzeba dodawać, że gra u takiego bukmachera staje się kompletnie nieopłacalna z punktu widzenia gracza, który musi rozejrzeć się za ofertą jednego z konkurentów. 

Co innego, jeśli gracz posiada konto w kilku serwisach. Wówczas jego zwycięskie kupony oraz stawki samoistnie rozkładają się po równo pośród różnych bukmacherów, a co za tym idzie typer staje się poniekąd niewidzialny dla bukmachera, a ten nie bierze go na swój radar. Brak limitów na koncie to kolejna spora zaleta posiadania konta u kilku bukmacherów internetowych. 

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Konto u kilku bukmacherów = kilka bonusów powitalnych

Promocje na start dla nowych graczy to jeden z najskuteczniejszych wabików na pozyskiwanie kolejnych klientów. Bonusy powitalne od legalnych bukmacherów są z roku na rok coraz bardziej atrakcyjne, a już teraz w niektórych serwisach można zgarnąć po rejestracji nawet kilka tysięcy złotych!

Problem z bonusami na start polega na tym, że… można z nich skorzystać tylko raz! Bukmacherzy są na tym punkcie bardzo przewrażliwieni i błyskawicznie karzą graczy, którzy próbują wyłudzić bonus powitalny (np. rejestrując się na dane innej osoby). 

Zupełnie legalne jest natomiast zakładanie kont u wielu bukmacherów i korzystanie z wielu pakietów na start. Bukmacherzy w Polsce nie mają nic przeciwko temu, że gracz zakłada konto w kilku serwisach i w każdym zgarnia darmowe środki na dalszą grę. 

A żeby nie być gołosłownym sprawdźmy na co mogą liczyć klienci kilku topowych operatorów z licencją w naszym kraju. 

  • Bukmacher Fortuna – pierwszy zakład bez ryzyka 600 PLN, bonus 100% od drugiego depozytu 2000 PLN oraz darmowy freebet bonus 20 PLN. Kod promocyjny Fortuna na darmowy bonus to: BETONLINE. Rejestracja na stronie www.eFortuna.pl.
  • Bukmacher STS – bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 PLN, cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 200 PLN oraz freebet bonus 25 PLN
  • Bukmacher Betfan – cashback bonus za pierwszy przegrany zakład 600 PLN, freebet 60 PLN oraz bonus 100% od drugiego depozytu 1000 PLN. Kod promocyjny to BETONLINE, rejestracja z kodem na stronie www.Betfan.pl.
  • Bukmacher eWinner – pierwszy zakład bez ryzyka 110 PLN oraz bonus 50% od drugiej wpłaty 500 PLN. W eWinner bonusy są atrakcyjne również z powodu prostych zasad obrotu. Z kodem BETONLINE większy bonus na start, rejestracja na stronie www.eWinner.pl.
  • Bukmacher Fuksiarz – cashback bonus 50% za pierwszy przegrany kupon 500 PLN bez konieczności obrotu bonusem. Rejestracja na stronie www.Fuksiarz.pl.
  • Bukmacher Superbet – bonus 100% od pierwszego depozytu 200 PLN, freebet 34 PLN, tydzień gry bez ryzyka 1300 PLN oraz bonus za aplikację mobilną 20 PLN. Z kodem promocyjnym BETONLINE dodatkowy freebet na start. Rejestracja na stronie www.Superbet.pl.
  • Bukmacher forBET – bonus 100% od pierwszego depozytu 2000 PLN, bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 PLN oraz 14 dni gry bez podatku.
  • Bukmacher Betclic – cashback bonus powitalny w Betclic za pierwszy przegrany kupon aż do 550 PLN z kodem bonusowym „KOD550”.

Widać zatem jak na dłoni, że jest się o co bić i warto rejestrować się u kilku bukmacherów. Dzięki takiej taktyce już w pierwszych dniach po założeniu konta można zgromadzić solidny budżet na grę i znacząco oddalić widmo bankructwa w kolejnych miesiącach. 

fuksiarz darmowe bonusy na start
Polski bukmacher Fuksiarz – bonusy bez obrotu!

Po co konto u kilku bukmacherów? Mnóstwo promocji okolicznościowych

Konto u kilku bukmacherów to jednak nie tylko możliwość zgarnięcia kilku pakietów na start, ale również gwarancja regularnych promocji okolicznościowych organizowanych na stronach rozmaitych serwisów. Bukmacherzy doskonale zdają sobie sprawę, że regularne promocje zachęcą graczy do rejestracji konta w ich serwisie, dlatego dosyć chętnie obdarowują ich darmowymi środkami. 

Na czym polegają promocje okolicznościowe? To zależy. Czasami może to być zakład bez ryzyka na mecz z udziałem piłkarskiej reprezentacji Polski lub jakiegoś innego popularnego wydarzenia w sportowym kalendarzu. Innym razem będzie to np. konkurs typerów dedykowany specjalnie po jakiś popularny turniej lub zawody (np. pod tenisowy Wimbledon). Jeszcze kiedy indziej bukmacher zaproponuje swoim klientom darmowy zakład, czyli freebet bonus, za który można obstawić jakiś ciekawy mecz bez obawy utraty środków z własnego budżetu. 

Wszystko to razem wzięte sprawia, że aktywni typerzy korzystający regularnie z promocji okolicznościowych na stronach bukmacherów z licencją nie muszą obawiać się, że ich budżet będzie świecił pustkami, gdyż co jakiś czas będą pojawiały się w nim darmowe środki bonusowe. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Zalety konta u kilku bukmacherów – brak obaw o problemy techniczne

Przerwa techniczna lub prace konserwacyjne na stronie bukmachera internetowego to prawdziwa zmora każdego typera. Pech chce, że zazwyczaj serwis nie działa akurat wtedy, kiedy gracz chciałby obstawić jakiś wyjątkowo atrakcyjny zakład, przez co okazja na błyskawiczny zarobek przechodzi typerowi obok nosa. 

Tego typu strapienia nie dotyczą graczy, którzy posiadają środki w kilku serwisach. Typera musiałby dotknąć wyjątkowy niefart, aby kilku operatorów postanowiło przeprowadzić przerwę techniczną akurat w tym samym momencie. Taka sytuacja daje spory komfort graczowi, który nie musi się obawiać, że nie zdoła obstawić atrakcyjnego kuponu. 

Po co konto u kilku bukmacherów? Pytania i odpowiedzi

Jakie są korzyści z posiadania konta u kilku bukmacherów?

Główne zalety to dostęp do szerokiej oferty zakładów, jakie możemy obstawiać u tych bukmacherów (handicapy, BTS, over/under itd) wysokich kursów, a także atrakcyjnych bonusów i promocji.

Czy posiadanie kilku kont jest legalne? Jaki bukmacher najlepszy?

Oczywiście, że posiadanie kilku kont jest legalne! Taka strategia jest w 100% zgodna z prawem. Najlepszy bukmacher na początek to taki, który oferuje najlepsze kursy, bogatą ofertę zakładów, bonusy na start.

Czy można odebrać bonus powitalny od kilku bukmacherów?

Tak. Każdy nowy klient bukmachera internetowego może skorzystać z promocji na start.

5 / 5. Ocen: 3

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Rejestracja konta u kilku bukmacherów – czy to legalne i dozwolone?

spot_img