Bukmacher Befan oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to oferuje: bonus do 3000 PLN oraz pierwszy kupon bez ryzyka. To wszystko po wpisaniu darmowego kontu promocyjnego BETFAN.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który jeszcze nie korzystał z oferty bukmachera Betfan.

Warunki tej akcji są bardzo proste i przejrzyste. To sprawia, że nie zajmie użytkowi zbyt wiele czasu. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.Betfan.pl. Wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię i nazwisko.

Czy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

BetFan kod promocyjny na start

Bonus do 3000 PLN od bukmachera BetFan

Bukmacher BetFan zwiększa trzy pierwsze depozyty swoim graczom. Za każdą wpłatę wspomniany operator przyznaje bonus równowartości depozytu można otrzymać do 1000 PLN. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 3000 PLN.

Zakład bez ryzyka u bukmachera BetFan:

Pierwszy kupon dla graczy jest objęty zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się przegrany kupon to bukmacher dokona zwrotu stawki.

Chcąc skorzystać z Cashback należy zagrać kupon AKO, gdzie kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.20. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeżeli zagrany kupon okaże się przegrany to bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.