Bukmacher Befan oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którym oferuje bonus do 3000 PLN oraz pierwszy kupon bez ryzyka. To wszystko po wpisaniu darmowego kontu promocyjnego BETFAN.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który jeszcze nie korzystał z oferty bukmachera Betfan. Jest ona w stu procentach legalna, ponieważ Betfan posiada wszystkie niezbędne zgodny Ministerstwa Finansów.

Warunki tej akcji są bardzo proste i przejrzyste. To sprawia, że cały proces zakładania konta i odbierania bonusu nie zabiera użytkownikowi zbyt wiele czasu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl

Jak to mówią, najtrudniej jest zrobić pierwszy krok. W tym przypadku jest to wejście na www.Betfan.pl i wypełnienie formularzu rejestracyjnego, gdzie wpisuje się podstawowe dane na swój temat.

Czy Betfan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

BetFan kod promocyjny na start

Tutaj nie trzeba martwić się o to, że kod nam się gdzieś zapodzieje, nie skopiuje tak jak trzeba i tak dalej. Betfan kod promocyjny to po prostu słowo BETFAN. Jakby na to nie spojrzeć, prościej po prostu się nie dało!

Bonus do 3000 PLN od bukmachera BetFan

Bukmacher BetFan zwiększa trzy pierwsze depozyty swoim graczom. Za każdą wpłatę wspomniany operator przyznaje bonus równowartości depozytu. W ten sposób przy każdym przelewie do zdobycia jest 1000 złotych, a łącznie – 3000!

Zakład bez ryzyka u bukmachera BetFan:

Pierwszy kupon dla graczy jest objęty zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się przegrany kupon to bukmacher dokona zwrotu stawki.

Chcąc skorzystać z Cashback należy zagrać kupon AKO, gdzie kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.20. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeżeli zagrany kupon okaże się przegrany to bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Tylko osoby, które podczas rejestracji konta wpiszą kod promocyjny BETFAN, mają prawo do tego, by odebrać zakład bez ryzyka. Jego wartość nie może przekroczyć kwoty 100 złotych.

Betfan to legalne obstawianie bez podatku!

Betfan kod na bonus
Betfan kod na bonus

Wiele osób rejestruje konto w Betfan nie dlatego, że bukmacher ten oferuje wysoką premię na start. Tutaj istotne jest także obstawianie bez podatku, czyli granie i zdobywanie wygranych większych aż o 14 procent.

Ogromną zaletą bukmachera Betfan jest to, że pozwala na korzystanie z oferty bez podatku przez cały rok, a nie tylko w konkretnych dniach tygodnia czy roku. To spora różnica, porównując z ofertami innych bukmacherów online dostępny w Polsce.

Warto przy tym dodać, że Betfan nie oferuje graczom grania bez podatku, gdy gra się za ogromne sumy lub stawia wiele meczów na jednym kuponie. Dzięki temu jest to rzeczywiście promocja dla wszystkich, a nie tylko najbardziej aktywnych!


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bonus 2020