Wystarczy u bukmachera STS podać jeden kod promocyjny, aby od razu po rejestracji otrzymać 29 PLN bez depozytu i nawet do 1000 PLN po dokonaniu pierwszej wpłaty!

STS bonus bez depozytu. 29 PLN z kodem promocyjnym!
STS bonus bez depozytu. 29 PLN z kodem promocyjnym!

Bonus za pierwszy depozyt STS

STS bonus powitalny to specjalny prezent dla nowych graczy, który można otrzymać tylko i wyłącznie przy zakładaniu konta typerskiego. Na ten moment możliwa jest rejestracja nawet bez weryfikacji, a cały proces trwa dosłownie kilkadziesiąt sekund.

W ramach specjalnej promocji każdy nowo zarejestrowany może otrzymać dokładnie 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN po dokonaniu wpłaty numer jeden. Wspomniany bonus jest dostępny tylko i wyłącznie po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Konto można założyć w kilka sekund na stronie www.sts.pl. Nie trzeba weryfikować konta od razu, mamy na to aż 30 dni.

W jaki sposób wygląda rejestracja, czy na pewno sobie z tym poradzę – na pewno w twojej głowie pojawia się wiele pytań. Odpowiedzi na wiele z nich znajdziesz w poniższym materiale wideo. Obejrzyj go już teraz!

Bonus bez depozytu za darmo w STS

Tylko wykorzystując STS kod promocyjny możesz być pewny otrzymania specjalnych profitów. Nie są one dostępne w standardowej ofercie, dlatego też warto kilka razy zastanowić się, czy aby na pewno nie warto wpisać hasła bonusowego w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny STS daje dodatkowe korzyści graczom, którzy dopiero zakładają konto u tego legalnego bukmachera. Aktualny kod promocyjny to: BETONLINE. Daje on w STS bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN.

Mając konto w STS, można obstawiać mecze bez wychodzenia z domu albo zrobić to w dowolnym miejscu dzięki specjalnej aplikacji mobilnej.

bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.