Wystarczy u bukmachera STS podać jeden kod promocyjny, aby od razu po rejestracji otrzymać 29 PLN bez depozytu i nawet do 1200 PLN po dokonaniu pierwszej wpłaty!

STS bonus bez depozytu. 29 PLN z kodem promocyjnym!
STS bonus bez depozytu. 29 PLN z kodem promocyjnym!

Bonus za pierwszy depozyt STS

STS bonus powitalny to specjalny prezent dla nowych graczy, który można otrzymać tylko i wyłącznie przy zakładaniu konta typerskiego. Na ten moment możliwa jest rejestracja nawet bez weryfikacji, a cały proces trwa dosłownie kilkadziesiąt sekund.

W ramach specjalnej promocji każdy nowo zarejestrowany może otrzymać dokładnie 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN po dokonaniu wpłaty numer jeden. Wspomniany bonus jest dostępny tylko i wyłącznie po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Polski bukmacher sts 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Konto można założyć w kilka sekund na stronie www.sts.pl. Nie trzeba weryfikować konta od razu, mamy na to aż 30 dni.

W jaki sposób wygląda rejestracja, czy na pewno sobie z tym poradzę – na pewno w twojej głowie pojawia się wiele pytań. Odpowiedzi na wiele z nich znajdziesz w poniższym materiale wideo. Obejrzyj go już teraz!

Bonus bez depozytu za darmo w STS

Tylko wykorzystując STS kod promocyjny możesz być pewny otrzymania specjalnych profitów. Nie są one dostępne w standardowej ofercie, dlatego też warto kilka razy zastanowić się, czy aby na pewno nie warto wpisać hasła bonusowego w formularzu rejestracyjnym.

Kod promocyjny STS daje dodatkowe korzyści graczom, którzy dopiero zakładają konto u tego legalnego bukmachera. Aktualny kod promocyjny to: BETONLINE. Daje on w STS bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN.

Mając konto w STS, można obstawiać mecze bez wychodzenia z domu albo zrobić to w dowolnym miejscu dzięki specjalnej aplikacji mobilnej.

Legalne obstawianie meczów za darmo

Każdy, kto dokona rejestracji konta w STS, może od razu po zakończonym procesie rozpocząć obstawianie meczów. Bonus jest do odebrania za darmo, dlatego można powiedzieć, iż na początku przygody z opisywanym bukmacherem dostępne jest typowanie meczów bez opłat!

STS jest legalnym bukmacherem – wszystkie dostępne u niego bonusy są zgodne z przepisami i nie narażają gracza na jakieś przykre konsekwencje prawne. Co bardzo istotne, gracz po założeniu konta może korzystać z innych promocji oferowanych przez bukmachera – doładowań kont, powiększonych wygranych i tak dalej!

Jaki kod promocyjny w STS?
Jaki kod promocyjny w STS?

STS pokazuje transmisje meczów bez opłat!

Jeżeli ktoś jest zarejestrowany na stronie internetowej www.STS.pl, może bez żadnego problemu korzystać z transmisji meczów bez opłat. Dzięki usłudze STS TV każdy gracz otrzymuje prawo do oglądania streamów wideo dostępnych w aplikacji oraz w oficjalnym portalu STS.

W ramówce bukmachera STS znajdziemy ligę niemiecką, włoską, hiszpańską, a także mnóstwo wydarzeń z koszykówki, tenisa, siatkówki oraz innych, niekoniecznie popularnych, sportów.

Oglądanie meczów jest dostępne nie tylko dla tych, którzy regularnie obstawiają spotkania, a więc mogą z transmisji korzystać nawet typowi „niedzielni typerzy”, którym zależy nie tyle na grze, co obejrzeniu meczu w dobrej jakości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bonus 2020