STS bonus powitalny listopad 2019. Zakład Bez Ryzyka 200 PLN.

Legalny bukmacher STS w związku ze spotkania eliminacyjny do Mistrzostw Europy 2020 oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN oraz cashback do 200 PLN. Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

STS bonus powitalny listopad 2019. Zakład Bez Ryzyka 200 PLN.
Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS 2020

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który nie wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera STS.

Pierwszy krok tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera www.sts.pl. Proces rejestracyjny nie jest skompilowany, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, a to sprawi, ze nie zajmie sprawi każdemu użytkowi problemów. Należy pamiętać, że promocja aktywna jest graczom w dniach od 15 do 19 listopada.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera STS

Należy jednak pamiętać, żeby dokonać aktywacji pakietu powitalnego. Można to jedynie wykonać poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że później gracz nie będzie posiadał takiej opcji.

Po wpisaniu tego kodu promocyjnego na konto gracza trafi darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus 100% za wpłatę u legalnego bukmachera STS

Warto jest wiedzieć, że za pierwszą wpłatę od Polskiego bukmachera STS można otrzymać nawet 1200 PLN. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od wpłaty:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 750 PLN. Taka sama kwota znajdzie się na koncie typera, ale w formie środki bonusowych. Łącznie gracz będzie posiadał 1500 PLN w formie środków bonusowych.

betfan najlepszy polski bukmacher online
Jak obstawiać bez podatku w Betfan? Kod promocyjny na bonus.

STS: Zakład bez ryzyka

Legalny bukmacher STS oferuje graczom w ramach tej promocji darmowy pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy zagrać dowolny kupon i w razie wygranej otrzymać całą kwotę. Natomiast jak okaże się przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawi, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 19 listopada do godziny 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: STS bonus powitalny listopad 2019. Zakład Bez Ryzyka 200 PLN.

spot_img