STS daje 40 PLN na GP Polski na żużlu! Mobilny bonus dla graczy!

Bukmacher STS daje graczom 40 PLN do wykorzystania w aplikacji mobilnej. Tylko do 5 października każdy ma szansę na ekstra kasę na smartfonach lub tabletach!

STS daje 40 PLN na GP Polski na żużlu! Mobilny bonus dla graczy!
STS daje 40 PLN na GP Polski na żużlu! Mobilny bonus dla graczy!

STS daje bonus 40 PLN dla mobilnych typerów!

Oferta specjalna przygotowana została tylko i wyłącznie z myślą o osobach, które jeszcze nie miały okazji korzystać z apki mobilnej od STS. Jeżeli jeszcze nie pobierałeś programu na smartfony, możesz odebrać ten bonus!

Bonus 40 PLN przyznawany jest automatycznie. Informacja o jego dostępności pojawi się na kontach wszystkich odpowiednich osób. Warto podkreślić, że dodatkowe środki mogą być odebrane tylko i wyłącznie do 5 października.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Wszystkie pieniądze bonusowe zaksięgowane zostaną do 6 października. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zawsze pozostaje STS kontakt lub przeczytanie oficjalnego regulaminu promocji, jaki można znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera.

Promocja na weekend. Mobilny bonus od STS!

Nowi gracze też mogą odebrać 29 PLN bez wpłaty i do 1200 PLN przy pierwszym przelewie na konto typerskie! Wszystko to w ramach pakietu powitalnego dostępnego jedynie z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Jak można odebrać tę premię, gdzie wpisuje się kod na bonus? ZOBACZ VIDEO i dowiedz się wszystkiego, co trzeba:

Najbliższe żużlowe GP to największa impreza sportowa w naszym kraju w ten weekend. STS wie, jak wiele osób interesuje się żużlem w naszym kraju i właśnie stąd ten specjalny bonus 40 PLN w aplikacji!

Interesują cię też inne promocje bukmacherskie STS i nie tylko? Jeżeli zapiszesz się do naszych powiadomień, dostaniesz znać o wszystkim, co istotne – bonusach, premiach, akcjach promocyjnych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: STS daje 40 PLN na GP Polski na żużlu! Mobilny bonus dla graczy!

spot_img