STS – Turniej Czterech Skoczni z nagrodami!

STS bukmacher przygotował ranking z nagrodami dla najlepszych typerów podczas Turnieju Czterech Skoczni. Łącznie do zdobycia jest aż 10.000 PLN!

STS ranking bukmacherski. Turniej Czterech Skoczni z nagrodami!
STS ranking bukmacherski. Turniej Czterech Skoczni z nagrodami!

STS konkurs 2020

Oferta specjalna dostępna jest tylko dla tych, którzy się do niej zapiszą. W tym celu należy wejść na stronę internetową www.STS.pl i przejść do zakładki dotyczącej promocji. Ostatni krok to kliknięcie przycisku „Weź udział”.

Ranking bukmacherski pozwala na zdobycie bonusowych środków na obstawianie. Im wyższe miejsce w tabeli promocji, tym pokaźniejsza kasa do zgarnięcia! Dla najlepszego przygotowano aż 2500 PLN!

Polski bukmacher sts 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Struktura wypłat przedstawia się następująco:

  • 1. miejsce – 2500 PLN
  • 2. miejsce – 1500 PLN
  • 3. miejsce – 750 PLN
  • 4-5. miejsce – 500 PLN
  • 6-10. miejsce – 250 PLN
  • 11-15. miejsce – 150 PLN
  • 16-25. miejsce – 100 PLN
  • 26-50. miejsce – 50 PLN

STS liga typerów 2020

Oferta obowiązuje do dnia 6 stycznia, natomiast przyznane w jej ramach nagrody trafią na odpowiednie konta do końca 10 stycznia.

W jaki sposób gracze zdobywają punkty? Nie ma w tym nic skomplikowanego. Najważniejsze to pamiętać, by grać dowolne kupony z przynajmniej jednym typem na skoki narciarskie. Stawka nie ma znaczenia przy kwalifikacji, ale ma wpływ na to, ile za dany zakład zbierzemy punktów.

  • Wygrany kupon = stawka * 0,88 * kurs
  • Przegrany kupon = stawka * 0,88

Turniej Czterech Skoczni to impreza, podczas której zawsze zakłady bukmacherskie skoki narciarskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tym bardziej, że trwa właśnie przerwa w większości rozgrywek piłkarskich!

Wszystkie nagrody bonusowe przygotowane przez STS można przeznaczyć na obstawianie, a następnie wypłacić i wykorzystać na dowolny cel, niekoniecznie związany z bukmacherką.

STS premia

Brak konta w STS? Teraz na stronie internetowej www.STS.pl można wykorzystać kod promocyjny BETONLINE, który na start daje 29 PLN bez depozytu jako freebet, a przy wpłacie numer jeden – 100% aż do kwoty 1200 PLN!

STS kod promocyjny to BETONLINE

Uwaga! Na kuponach promocyjnych mogą znaleźć się nie tylko zakłady ze skoków narciarskich. Ważne, by był dostępny w nich przynajmniej jeden dotyczący TCS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: STS – Turniej Czterech Skoczni z nagrodami!

spot_img